Promocja -52% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300 zł. Pozostało tylko 

13.07.2020

Anime - sztuka i rozrywka

Krótka historia animacji z japońską kreską

Anime narodziło się z zetknięcia japońskiego stylu z zachodnimi - francuskimi, niemieckimi i amerykańskimi technikami tworzenia filmów animowanych. Przełom i gwałtowny wzrost zainteresowania tego typu produkcją nastąpił w latach 60. ubiegłego wieku. Europa oraz Ameryka odkryła anime w lata 80. i od tego czasu animacje z kraju kwitnącej wiśni na stałe zagościły w świadomości miłośników kinematografii.

Anime przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Różnorodność tematów i problemów poruszanych w filmach oraz obfitość świata przedstawionego sprawia, że tak naprawdę każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nic dziwnego, że także i w Polsce nie brakuje fanów japońskich filmów animowanych, zrzeszonych w różnego rodzaju fanklubach i spotykających się na konwentach.

Pokój fana anime

Wśród fanów animacji japońskich nie brakuje tych, którzy szczególnym uwielbieniem darzą konkretne tytuły - "Dragon Ball", "Czarodziejka z księżyca" czy "Naruto". Z myślą o nich przygotowaliśmy zestaw grafik nawiązujących do ulubionych serii. Plakaty anime doskonale odnajdą się nad łóżkiem młodzieży lub nad półką z mangą. Oferujemy również fototapety na wymiar, dzięki którym rozmiar grafiki dopasujecie idealnie do rozmiarów ścian. Klatka z ulubionego filmu lub twarz najbliższego sercu bohatera doskonale uzupełni wystrój przestrzeni młodego fana.

Podziwianie sztuki japońskiej animacji, często motywuje do podejmowania nauki rysowania w stylu manga/anime. Plakaty przedstawiające kolejne etapy budowania postaci i tworzenia kompozycji to doskonały sposób na podtrzymanie zapału do dalszych prób!

Anime - nie tylko do pokoju młodzieżowego

Klasyczne rozwiązania w salonie? Nie każdy to polubi. Niektórzy preferują bardziej nowoczesne podejście do designu i np. zamiast obrazów z pięknymi krajobrazami wybiorą plakaty. Do salonu pasować będą tematy związane z japońską sztuką. Tu też można znaleźć piękne krajobrazy, przeniesione wprost z klasycznych animacji! Salon to również miejsce rozrywki? Obok telewizora i konsoli dobrze odnajdą się postaci z ulubionych serii anime lub plakat z wyznaniem miłosnym - "I LOVE ANIME".

Plakaty anime, zwłaszcza te o bardziej odważnej tematyce, raczej nie należą do konwencjonalnych sposobów na ozdabianie pomieszczeń salonowych. Wybór tego typu ozdób sprawia jednak, że pokój wygląda nieszablonowo i z pewnością wizyta w nim zostanie zapamiętana na długo!

Przestrzeń w korytarzu wprost z filmowej klatki

Jak wspomnieliśmy wyżej, wśród naszych propozycji związanych z anime znaleźć można nie tylko studium postaci, ale również krajobrazy. Niektóre z nich przygotowaliśmy w formie fototapety 3d. Do przedpokoju tego typu rozwiązania sprawdzają się idealnie - nie tylko nadają charakterystyczny klimat, ale również optycznie powiększają ciasny korytarz. Wybierając fototapety 3d, warto rozejrzeć się za tymi, które dodatkowo rozjaśnią ciemny przedpokój i dodadzą mu lekkości.

Fototapeta 3d to rozwiązanie, które pobudza wyobraźnię i pozwala przenieść się na drugą stronę magicznego portalu, wprost do świata znanego z ulubionego anime. Kto wie, jaka przygoda czeka za rogiem...? Jaka szkoda, że to tylko grafika!

Plakat zgodny z Twoimi wymaganiami!

Ecowall24 oferuje plakaty i fototapety na wymiar. Dostosowanie grafik do swoich potrzeb jest proste - wystarczy skorzystać z konfiguratora dostępnego na stronie. Dopasowanie rozmiarów obrazu, plakatu lub fototapety ułatwi nie tylko wygodne kadrowanie, ale również wizualizacja projektu, przedstawiona na trzech przykładowych realizacjach. Zatwierdzenie wprowadzonych zmian automatycznie staje się zleceniem przekazywanym dalej do drukarni.

Czas realizacji zamówienia wynosi około 2 do 7 dni. To wystarczająco dużo czasu, aby nadrobić zaległości w oglądaniu ulubionej serii anime lub też zabrać się za coś nowego.

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu