Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

13.07.2020

FC Barcelona - w sercach wielu fanów piłki

Barwy klubowe - ważne także poza boiskiem

Uwielbienie dla klubów piłkarskich objawia się na wiele sposób. W Europie jest to przede wszystkim obecność na meczu ukochanej drużyny i zagrzewanie do boju jej zawodników. Metody są różne - dominuje tu zwłaszcza śpiewanie piosenek dedykowanych zespołowi. W przypadku katalońskiego klubu to m.in - "El Cant del Barça" oraz "Madrid, cabrón, saluda al campeon!". Ta druga śpiewana jest podczas "El Clásico", czyli meczów rozgrywanych z innym wielkim hiszpańskim klubem - Realem Madryt.

Kibice FC Barcelona noszą często koszulki w barwach swojego ulubionego zespołu, którymi są bordo i granat. Kolory te pojawiają się również na gadżetach związanych z klubem - szalikach, czapkach, kubkach oraz innych akcesoriach. Podczas oglądania meczów wielu kibiców przywdziewa specyficzny, bordowo-granatowy makijaż. Towarzyszą im również kołatki i trąbki. Hałas na stadionie jest mile widziany - doskonale wspiera ludzkie głosy w zagrzewaniu ukochanej drużyny do boju.

Klubowe barwy mogą zagościć również w Twoim mieszkaniu...

W Ecowall24 również nie brak miłośników piłki nożnej, dlatego też w naszej ofercie znalazły się grafiki ku czci wielkiej drużyny z Camp Nou. W naszej wirtualnej galerii znajdziesz fototapety piłkarskie - rzuty na boisko, studium piłki oraz grafiki dedykowane konkretnym drużynom, w tym właśnie FC Barcelonie. Wśród naszych ulubionych jest zwłaszcza zdjęcie z boiska z dewizą klubu "Més que un club", czyli "Więcej niż klub".

Dzięki naszemu programowi grafikę - jej rozmiar oraz kadr - dopasujesz do wymiarów swojego pomieszczenia. Wolisz fototapetę, która będzie miała wymiary plakatu? A może wybierzesz rozmiar, który pozwoli na optyczne powiększenie pomieszczenia i wrażenie wbiegania na boisko? Nasze wizualizacje ułatwią stworzenie idealnego obrazka, który uzupełni Twoją piłkarską kolekcję i podkreśli miłość do ukochanego zespołu!

Nie tylko piłka nożna

Wśród grafik, które możesz umieścić na swojej ścianie, znajdują się także inne fototapety sportowe. Grafiki z ilustracjami różnych dziedzin sportu wpasują się w ściany domowych siłowni oraz większych placówek sportowych. Zmotywują i zachęcą do wysiłku oraz podkreślą wartości, jakie niesie ze sobą sport. Powierzchnia fototapet jest odporna na zabrudzenia i łatwa w czyszczeniu, co znacznie ułatwia prace porządkowe w przypadku konieczności ewentualnej dezynfekcji siłowni.

Fototapety sportowe to także dobry sposób na ozdobienie biurowego pokoju relaksu - podkreślenie woli walki oraz siły, jaką jest drużyna. Sportowy duch z pewnością będzie unosić się nad firmowym stołem do gry w piłkarzyki, a emocje nie będą ustępować tym, których kibice doświadczają na stadionach takich jak Camp Nou!

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu