11.03.2019

Wiosenne aranżacje - fototapeta w kwiaty

Myślisz o nowym stoliczku, a może całkowicie chcesz zmienić meble? Niepotrzebnie. Wymiana wszystkich mebli nie jest konieczna, istnieje inny sposób na to, aby odświeżyć, a nawet zmienić całkowicie pomieszczenie, poprzez wykorzystanie fototapety. Zastosowanie fototapet z motywem kwiatów jest ogromne. Fototapeta w kwiaty doskonale udekoruje salony mieszkań, sypialnie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, a także urzędy, czy biura. Ich zastosowanie w aranżacji w niemalże każdej branży zachwyci oko.

Powiew świeżości, a fototapeta.

Najważniejszym punktem jakiegokolwiek pomieszczenia jest dekoracja jego ścian. To o nie w pierwszej kolejności należy się zatroszczyć, ponieważ dodaje smaku i  charakteru całemu pomieszczeniu. Meble, zasłonki, czy też kanapa to tylko dodatki, które po prostu są i dopełniają je. Fototapeta kwiatowa sprawi, że pomieszczenie ożyje, doda klasy, uroku, rozświetli, ale też rozweseli nasze oczy. Motyw ten jest tak przyjemny, że świetnie nadaje się do każdego pomieszczenia. Gdzie chcesz umieścić kwiaty lawendy, tulipanów, czy róż? Sprawdź oświetlenie, jeśli wpada mało światła dziennego fototapeta w jasnych, żywych  barwach świetnie się tutaj spisze, powiększając optycznie miejsce.

Salon, kuchnia, jaki motyw kwiatowy wybrać?

Fototapety z liliami wodnymi, konwaliami, czy też motyw purpurowego kwitnącego bzu, zachwyci oczy każdego, należy tylko dobrze dopasować fototapetę, do klimatu panującego w danym pomieszczeniu oraz do jego oświetlenia. Do kuchni oczywiście sprawdzi się fototapeta laminowana, odporna na wodę, jaki i różne zabrudzenia, którą bez problemu można przecierać ściereczką. W każdym z pomieszczeń efekt 3D również zrobi furorę, w kuchni m.in. zachwyci biała orchidea, a w salonie soczysta zielona łąka z czerwonymi makami.

Sypialnia z fototapetą o motywie kwiatów?

Intrygującym, kuszącym oczy widokiem w naszej sypialni z pewnością będzie motyw pięknych, dorodnych piwonii lub róż na ciemnym tle. Fototapeta z takim motywem doda nieco nuty tajemniczości naszej oazie spokoju.

Wszystko zależy jednak od nas, jakie kwiaty zachwycają nasze oczy i umysł.

Zapisz się do naszego newslettera