11.03.2019

Męskie wnętrza - 5 inspiracji dla prawdziwych mężczyzn

Każdy mężczyzna potrzebuje swojej oazy spokoju, miejsca, w którym będzie mógł się oderwać od rzeczywistości i zapomnieć na chwilę o problemach dnia codziennego. Jak takie miejsce powinno wyglądać? Otóż gust mężczyzn jest zupełnie inny niż kobiet, a ich wybory co do wystroju mają swoich zwolenników i przeciwników obu płci. Zebraliśmy kilka propozycji wystroju z udziałem fototapety w tle, które zapewne byłyby wyborem prawdziwego mężczyzny.

Fototapety motoryzacyjne

Motoryzacja jest jedną z ulubionych pasji większości mężczyzn. Uwielbiają oglądać sportowe samochody, szybkie motocykle czy potężne samoloty. Prawdziwi mężczyźni chcąc zobaczyć piękno tych maszyn, często pokonują setki kilometrów, aby dostać się na targi motoryzacyjne czy premiery aut. Pokonywanie kilometrów ulubioną maszyną pozwala im się uspokoić, a mieniące się w świetle karoserie są ukojeniem wzroku. Fototapeta z takimi motywami będzie odzwierciedlać duszę każdego konesera motoryzacji, obraz na płótnie będzie tematem do rozmów w męskim gronie.

Fototapety sportowe

Ulubiona forma odpoczynku każdego mężczyzny? Na to pytanie zdecydowanie każdy z nich odpowie, że: „wieczór na kanapie przy ulubionym napoju, spędzony przed telewizorem oglądając dobry mecz”. Każda ulubiona drużyna piłkarska czy nawet wybrani piłkarze wywołują mnóstwo emocji. Dla niektórych Panów gwiazdy sportowe są prawdziwymi autorytetami, wywieszają ich fotografie z podpisami na ścianach i utożsamiają się z drużynami. Istnieje też bardzo duży wybór fototapet czy obrazów na płótnie, które można zamówić w różnych wymiarach. Umieszczanie takich elementów pokazuje jak bardzo facet utożsamia się ze swoją drużyną.

Mocne konstrukcje

Prawdziwi mężczyźni, jako twardziele nie omieszkają skierować wzroku na konstrukcje potężnego silnika czy mostu. Fototapety z motywami mostów czy innych stalowych konstrukcji będą doskonale uzupełniać aranżacje każdego męskiego salonu. Obrazy na płótnie z takimi motywami będą wskazywać wejście do męskiego królestwa.

Rodzina i kobieta

Dzieci czy partnerka to najważniejsze elementy życia prawdziwego mężczyzn. Piękno kobiety, które dostrzegł facet pierwszego dnia na pewno będzie chciał wyeksponować. Obraz na płótnie wielkiego formatu ze zdjęciem syna czy córki jest powodem do dumy każdego taty. Zdjęcia na ścianie najbliższych osób przypominają, że ma, dla kogo żyć i może być przy nich nawet, jeśli chwilowo nie są razem.

Widoki panoramiczne

W tym przypadku preferencje mężczyzn są podobne do kobiet. Panowie uwielbiają piękne widoki (zarówno krajobrazy i kobiety) i chętnie zabierają je do domu w postaci obrazów czy fotografii. Obrazy na płótnie wielkich miast takich jak Nowy York czy fototapety z krajobrazami najczęściej lądują na ich ścianach w salonach, biurach, a nawet toaletach.

Co najważniejsze?

Kiedy mężczyzna aranżuje swoje mieszkanie najważniejsze dla niego jest to, żeby czuł się w nim komfortowo. Wybór fototapety w dużej mierze zależny jest od tego, jakie ma pasje czy hobby. Niezależnie od tego czy będzie pasjonatem sportu czy koneserem motoryzacji dla prawdziwego mężczyzny zawsze najważniejsza będzie rodzina.

Zapisz się do naszego newslettera