Promocja -52% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300 zł. Pozostało tylko 

28.02.2020

Wyraź swój styl poprzez fototapety z napisami

Fototapety z napisami i naklejki ścienne są bardzo popularnym trendem w aranżacji wnętrz. Motywujący napis na ścianie z całą pewnością przyciągnie uwagę. Czasem rozśmieszają, czasem skłaniają do refleksji. Są prostym sposobem na wyrażenie myśli i przelania ich na duży format. Przypominają o tym, co ważne albo po prostu towarzyszą nam w codziennym życiu. Fototapety z napisami to nie tylko różnorodna treść, ale i czcionka, format i styl. Można je wkomponować w nowoczesne wnętrze albo w styl vintage. Oszczędne w formie fototapety pasują do wnętrz skandynawskich, a wymowne hasła motywacyjne i złote myśli to doskonały pomysł na fototapety do biura.

Mój dom, moja przestrzeń

Dom to miejsce, gdzie można być w stu procentach sobą - zdjąć oficjalny strój wyjściowy i założyć wygodne rzeczy, zmyć makijaż, chodzić w skarpetkach, nie przejmować się spojrzeniami innych. Wystrój wnętrza musi być zatem tak dopasowany, żeby przebywanie w tym miejscu było swobodne, wygodne i przynosiło radość z bycia tu i teraz.

Możliwości dekoratorskie są nieograniczone. No może czasem blokują nas możliwości finansowe. Szukając ekonomicznych, a efektownych rozwiązań ciekawym pomysłem są na przykład fototapety z własnego zdjęcia. Szczególnie ulubione chwile z życia zatrzymane obiektywem aparatu, widoki miejsc, do których chce się wracać, zdjęcie zrobione ukochanej osobie. Takie aranżacje są najbardziej indywidualnymi i osobistymi pomysłami, które sprawią, że Twój dom będzie portem, do którego zawsze chce się wracać. Przystanią, w której czujesz się naprawdę dobrze. Ponadto fototapety z własnego zdjęcia mogą być powodem do dumy i sposobem na zaprezentowanie swoich fotograficznych zdolności.

fototapeta do biura

Fototapety do biura

Lubianym zarówno przez pracowników, jak i klientów jest oryginalny wystrój miejsca pracy. Fototapety do biura mogą tworzyć atmosferę, nadając tempo pracy lub wręcz uspokajając pracowników. Sentencje, jakie znajdują się na fototapetach z napisami, mogą stać się mottem przewodnim, skutecznie utrwalanym poprzez stałą obecność w zasięgu wzroku. Fototapety 3D do łazienki mogą optycznie powiększać przestrzeń, dodatkowo przenosząc na chwilę w inny wymiar, poza mury firmy i obowiązki. Sala konferencyjna również może przemawiać do zebranych i oprócz projektorów, tablic interaktywnych dawać odbiorcy przekaz werbalny płynący z fototapety z napisami.

Ozdoba ścian w lokalu użytkowym

Często spotykamy się z pytaniami, jaki wzór wybrać, aranżując lokale typu salon kosmetyczny, siłownia czy kawiarnia. Na szczęście nie ma na to pytanie jednej odpowiedzi, bo dzięki temu lokale handlowe i usługowe nie muszą wyglądać tak samo. Jedni wolą napić się pysznej kawy w przestronnym, jasnym, nowoczesnym lokalu, inni w przytulnej kawiarence w stylu vintage. I tak jak w pierwszym przypadku wystrojem może być tapeta w abstrakcyjne czy geometryczne wzory, tak w drugim przypadku trudno je będzie wkomponować w harmonię miejsca.

fototapeta do biura

Z pewnością dzięki fototapecie uda się w prosty i stosunkowo najbardziej ekonomiczny sposób uzyskać pożądany efekt. Wchodząc do lokalu w centrum zatłoczonego miasta, można poczuć się jak w tropikalnym ogrodzie. Widok na ścianie może przenosić w inny wymiar i czas. Wszystko zależy od pomysłu na to miejsce i reakcji, jaką ma wzbudzać u klientów.

Fototapety 3D do łazienki

Z pewnością wykorzystanie fototapety 3D do łazienki nie jest wyborem oczywistym. Po pierwsze utarty schemat umieszczania w łazienkach płytek ceramicznych utrudnia podjęcie wyboru o innym materiale dekoracyjnym. Po drugie pojawiają się obawy o trwałość fototapety w pomieszczeniu narażonym na wpływ wilgoci i pary wodnej. Użytkownicy, którzy postawili na fototapety 3D do łazienki podkreślają, że ich wybór był słuszny. Spektakularne zdjęcia różnego typu miejsc wywołują zachwyt, często efektownie zwiększają optycznie przestrzeń. Fototapety z napisami motywują od samego rana, a wysoka jakość materiałów pozwala cieszyć się nimi przez długi czas.

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu