Promocja - 52% na wszystko! Realizujemy zamówienia planowo! Darmowa wysyłka od 300 zł. Pozostało tylko 

28.02.2020

Wyraź swój styl poprzez fototapety z napisami

Fototapety z napisami i naklejki ścienne są bardzo popularnym trendem w aranżacji wnętrz. Motywujący napis na ścianie z całą pewnością przyciągnie uwagę. Czasem rozśmieszają, czasem skłaniają do refleksji. Są prostym sposobem na wyrażenie myśli i przelania ich na duży format. Przypominają o tym, co ważne albo po prostu towarzyszą nam w codziennym życiu. Fototapety z napisami to nie tylko różnorodna treść, ale i czcionka, format i styl. Można je wkomponować w nowoczesne wnętrze albo w styl vintage. Oszczędne w formie fototapety pasują do wnętrz skandynawskich, a wymowne hasła motywacyjne i złote myśli to doskonały pomysł na fototapety do biura.

Mój dom, moja przestrzeń

Dom to miejsce, gdzie można być w stu procentach sobą - zdjąć oficjalny strój wyjściowy i założyć wygodne rzeczy, zmyć makijaż, chodzić w skarpetkach, nie przejmować się spojrzeniami innych. Wystrój wnętrza musi być zatem tak dopasowany, żeby przebywanie w tym miejscu było swobodne, wygodne i przynosiło radość z bycia tu i teraz.

Możliwości dekoratorskie są nieograniczone. No może czasem blokują nas możliwości finansowe. Szukając ekonomicznych, a efektownych rozwiązań ciekawym pomysłem są na przykład fototapety z własnego zdjęcia. Szczególnie ulubione chwile z życia zatrzymane obiektywem aparatu, widoki miejsc, do których chce się wracać, zdjęcie zrobione ukochanej osobie. Takie aranżacje są najbardziej indywidualnymi i osobistymi pomysłami, które sprawią, że Twój dom będzie portem, do którego zawsze chce się wracać. Przystanią, w której czujesz się naprawdę dobrze. Ponadto fototapety z własnego zdjęcia mogą być powodem do dumy i sposobem na zaprezentowanie swoich fotograficznych zdolności.

fototapeta do biura

Fototapety do biura

Lubianym zarówno przez pracowników, jak i klientów jest oryginalny wystrój miejsca pracy. Fototapety do biura mogą tworzyć atmosferę, nadając tempo pracy lub wręcz uspokajając pracowników. Sentencje, jakie znajdują się na fototapetach z napisami, mogą stać się mottem przewodnim, skutecznie utrwalanym poprzez stałą obecność w zasięgu wzroku. Fototapety 3D do łazienki mogą optycznie powiększać przestrzeń, dodatkowo przenosząc na chwilę w inny wymiar, poza mury firmy i obowiązki. Sala konferencyjna również może przemawiać do zebranych i oprócz projektorów, tablic interaktywnych dawać odbiorcy przekaz werbalny płynący z fototapety z napisami.

Ozdoba ścian w lokalu użytkowym

Często spotykamy się z pytaniami, jaki wzór wybrać, aranżując lokale typu salon kosmetyczny, siłownia czy kawiarnia. Na szczęście nie ma na to pytanie jednej odpowiedzi, bo dzięki temu lokale handlowe i usługowe nie muszą wyglądać tak samo. Jedni wolą napić się pysznej kawy w przestronnym, jasnym, nowoczesnym lokalu, inni w przytulnej kawiarence w stylu vintage. I tak jak w pierwszym przypadku wystrojem może być tapeta w abstrakcyjne czy geometryczne wzory, tak w drugim przypadku trudno je będzie wkomponować w harmonię miejsca.

fototapeta do biura

Z pewnością dzięki fototapecie uda się w prosty i stosunkowo najbardziej ekonomiczny sposób uzyskać pożądany efekt. Wchodząc do lokalu w centrum zatłoczonego miasta, można poczuć się jak w tropikalnym ogrodzie. Widok na ścianie może przenosić w inny wymiar i czas. Wszystko zależy od pomysłu na to miejsce i reakcji, jaką ma wzbudzać u klientów.

Fototapety 3D do łazienki

Z pewnością wykorzystanie fototapety 3D do łazienki nie jest wyborem oczywistym. Po pierwsze utarty schemat umieszczania w łazienkach płytek ceramicznych utrudnia podjęcie wyboru o innym materiale dekoracyjnym. Po drugie pojawiają się obawy o trwałość fototapety w pomieszczeniu narażonym na wpływ wilgoci i pary wodnej. Użytkownicy, którzy postawili na fototapety 3D do łazienki podkreślają, że ich wybór był słuszny. Spektakularne zdjęcia różnego typu miejsc wywołują zachwyt, często efektownie zwiększają optycznie przestrzeń. Fototapety z napisami motywują od samego rana, a wysoka jakość materiałów pozwala cieszyć się nimi przez długi czas.

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu

fototapety do pokoju, fototapety jadalnia, fototapety 3d kosmos, fototapety lawenda, fototapety akwarele, fototapety uliczki greckie, fototapety drzewa, fototapety retro, fototapety na drzwi, fototapety 3d na wymiar, fototapety laminowane, naklejki na ścianę psi patrol, naklejki na ścianę, obrazy na płótnie morze, obrazy na płótnie abstrakcja, obrazy na płótnie krajobrazy, plakaty w ramce, plakaty w ramie