Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Industrialne

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Na stronie internetowej ecowall24.pl wielu klientów może wybrać atrakcyjne motywy, które będą ciekawym wyróżnikiem aranżacyjnym. Fototapety industrialne są interesującą opcją dla konkretnej grupy nabywców. Stanowią one świetne odzwierciedlenie tego stylu, więc mogą być odpowiednim dodatkiem do całościowego wystroju. Wśród licznych propozycji graficznych z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Na życzenie klienta możemy też przygotować całkowicie indywidualne zlecenie będące odzwierciedleniem konkretnych preferencji.

Wyjątkowy styl fototapet industrialnych

Prezentowany styl wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, a jego pierwsze zalążki można zaobserwować w latach 50. ubiegłego wieku. Wyróżnia się indywidualną charakterystyką, w której najistotniejszymi elementami są wysokie sufity, duża ilość lamp, ogromne okna bez upiększeń, a także ograniczona ilość dekoracji. Ta opcja aranżacyjna cechuje się także praktycznym wykorzystaniem antyków czy też zabytkowych dodatków, które zyskują nowy blask poprzez odrestaurowanie. Stąd fototapety industrialne odzwierciedlają również większość tych założeń.

Wnętrze industrialne z charakterem

Za pomocą fototapet industrialnych nie trzeba urządzać całego domu lub mieszkania w takim stylu, lecz można jedynie podkreślić aranż niektórych pomieszczeń. Jest to bardzo praktyczne i mniej czasochłonne, ponieważ nie wymaga szeregu długotrwałych działań. Poszukiwanie wszystkich elementów wyposażenia czy też gustownych dodatków bywa naprawdę trudne. Warto więc wybrać pośrednie rozwiązanie, które łatwo dopasować do pomysłu na zmianę wystroju. Będzie ono również atrakcyjne cenowo, zatem nie warto zwlekać z ewentualną decyzją.

Fototapety industrialne to atrakcyjna projekcja wnętrza

Warto zaznaczyć, że decyzja o urządzeniu domu lub mieszkania w takim stylu musi nie tylko uwzględniać wyposażenie, ale też zastosowanie konkretnych materiałów wykończeniowych. Do najczęściej widocznych należą między innymi stal, beton, stare drewno, szkło czy metal. Fototapety industrialne mogą jednak wydatnie pomóc, by nie tracić czasu na poszukiwania wielu surowców aranżacyjnych. Dzieje się tak przede wszystkim z uwagi na trwałość i niezawodność tego produktu. Można więc wybrać beton architektoniczny na ścianę bądź też zdecydować się na interesującą alternatywę. Efekt wizualny będzie identyczny, natomiast tapeta również posłuży przez długie lata. Odpowiednie nałożenie wraz z zastosowaniem silnie wiążącego kleju sprawią, że nie będzie odchodzić na bokach lub też zrywać się poszczególnymi fragmentami. W przeszłości mniej wartościowe wyroby tego typu potrafiły nastręczyć wielu problemów. Jednak aktualnie rzeczywistość jest już zupełnie inna, zatem warto skorzystać z fototapet industrialnych. Jest to bardzo ciekawa opcja pod kątem remontu mieszkania. Brak czasu lub ograniczony budżet powinny więc skłonić do wyboru tej alternatywy.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.7 /5.0

Na podstawie: 77 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu