Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Słonie

Słonie to wyjątkowe, jedno z większych stworzeń na świecie. Żyją zarówno w wielu krajach azjatyckich, jak i afrykańskich. Są niezwykle mądre i świetnie pracują w stadzie. Dodatkowo w wielu kulturach słoń jest symbolem szczęścia oraz dostatku. W niektórych krajach utożsamiane są także z bóstwami, przez co niezwykle szanowane. Jeżeli chcesz mieć w swoim domu szczęśliwy amulet ze słoniem, to dlaczego nie zdecydujesz się na fototapetę ze słoniami? Proponowane przez nas produkty doskonale wpasują się w wiele aranżacji, zarówno domowych, jak i restauracyjnych.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Fototapety słonie – zalety tego typu rozwiązań

Najważniejszą zaletą fototapet z wizerunkiem słoni jest to, że dzięki nim w prosty sposób można każde, nieco nudne wnętrze zamienić w bardzo atrakcyjne i niestandardowe. Wybór naszej propozycji na główną ścianę w salonie sprawi, że całość nabierze nieco orientalnego charakteru. Wystarczy, że w salonie na oknach zawiesisz szare zasłony, a na podłodze ustawisz piękną roślinność w ciekawych donicach. Takie fototapety doskonale sprawdzą się zarówno w miejscach utrzymanych w jasnych, jak i w ciemnych barwach.

Fototapety ze słoniami mogą zostać wydrukowane w dowolnym rozmiarze, przez co doskonale dopasujesz je do swojego metrażu. Warto także wspomnieć, że wyróżniają się bardzo wysoką jakością, ponieważ wykorzystane do produkcji materiały są trwałe i wytrzymałe. Dodatkowo każdą z naszych fototapet można z łatwością zamontować na ścianie – będziesz w stanie zrobić to samodzielnie!

Warto zdecydować się na fototapety z motywem słoni

Przede wszystkim warto inwestować w wyjątkowe fototapety, na których znajdują się słonie, ponieważ dzięki nim można wprowadzić niesamowitą atmosferę w dowolne miejsce. Będą świetnym dopełnieniem klimatycznych kawiarenek, w których serwowana będzie pyszna, oryginalna herbata czy kawa. W wolnej przestrzeni możesz ustawić piękne lampiony oraz ciekawe dekoracje okienne, a Twoi goście szybko przeniosą się do słonecznych krajów Afryki lub Azji.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.0 /5.0

Na podstawie: 10 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu