Promocja -52% na wszystko! Realizujemy zamówienia planowo! Darmowa wysyłka od 300 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Jednorożce

Spełnienie marzeń na wyciągnięcie ręki! Fototapety w jednorożce to więcej niż dekoracje. To codzienny uśmiech, szczęście zaklęte w ścianie, radość i słodycz każdej chwili. Nie ma żadnych wątpliwości, że każda dziewczynka – nie tylko mała – będzie zachwycona!

Są piękne i słodkie, czasem zabawne, a czasem naprawdę eleganckie. Fototapety z jednorożcami niejedno mają oblicze i potrafią zaskoczyć. Wystarczy sprawdzić, jak wiele odsłon tego mitycznego stworzenia jest do wyboru. Każdy będzie dobry, bo każda dekoracja ma w sobie niemal wyczuwalną, magiczną moc!

1 2 3 ... 15

Stylowe fototapety jednorożce do dziecięcego pokoju i nie tylko!

Choć motyw kojarzy się wyłącznie z bajkami, baśniami i legendami, nie da się ukryć, że jest też po prostu modny. Dzieci go uwielbiają, ale i dorośli od niego nie stronią – wszak jednorożec to symbol radości i szczęścia, nie ma więc żadnych powodów, by unikać jego „wpływów”.

Fototapeta z jednorożcem doskonale sprawdzi się w dziecięcym pokoju. Co ciekawe, dekoracje dedykowane są różnym grupom wiekowym – znajdzie się coś zarówno dla maluszka, w słodkich, nasyconych lub pastelowych kolorach, jak i dla nastolatki, o charakterze bardziej naturalistycznym i romantycznym. Samo ujęcie mitycznego zwierzęcia również jest bardzo zróżnicowane – od takich, które są rodem wyjęte z dziecięcej wyobraźni, jak i takich, które z powodzeniem mogą zdobić eleganckie biuro.

Na szczególną uwagę zasługują fototapety z jednorożcami w kolorze czarno-białym, które idealnie sprawdzą się w mniej oczywistych miejscach – kuchni czy właśnie sypialni, a w formie obrazu mogą zdobić nawet łazienkę. Są bardzo nieoczywiste, nienachalne, a zarazem ściśle dookreślone – motyw jednorożca jest wyrazisty, nie do pomylenia z innym, ale jednak bardzo nietypowy i oryginalny.

Słodycz i urok zaklęte w ścianie

Taki motyw kojarzy się wyłącznie pozytywnie, a jego realizacje na fototapetach wywołują lawinę ciepłych myśli i radości. Niezależnie od tego, który obraz się wybierze – czy typowo słodki, dziecięcy, czy też nieco poważniejszy, zawsze on będzie tworzył we wnętrzu niezwykły klimat, gdzieś na pograniczu snu i jawy, przepełniony urokiem i ciepłem. Fototapeta z jednorożcem jest jak swoisty hołd dla marzeń, wskazanie, że warto je mieć i że są nieodłączną częścią codzienności. To także bardzo uniwersalny wzór, który raczej nigdy się nie znudzi – wszak jak mógłby się znudzić symbol szczęścia i beztroski…?

Oryginalne i modne fototapety jednorożce

W piękny i pełen uroku sposób ozdobią wnętrze i sprawią, że nabierze ono zupełnie nowego charakteru. Nie sposób przejść obok nich obojętnie – można dzięki nim stworzyć zarówno bardzo elegancką, jak i nieco szaloną aranżację, w której każdy będzie się czuł wyjątkowo dobrze. Są spełnieniem dziecięcych marzeń, wyjątkowo stylowymi dekoracjami, z nutką magii i ogromną porcją dobrej energii, którą poczuje się od razu po spojrzeniu na ozdobioną ścianę. Dzięki fototapecie w jednorożce będzie można odbyć mentalną podróż do świata baśni, zrelaksować się i… po prostu uśmiechnąć.

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu