Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Tulipany

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Któż ich nie lubi? Tulipany to wyjątkowo wdzięczne i urocze kwiaty, które jak nic innego kojarzą się z wiosną, a więc świeżością, radością, przyrodą budzącą się do życia. Wyglądają pięknie w wazonie na stole, a bukiety z tulipanów zawsze sprawiają przyjemność. Nie ma w nich nic, co mogłoby wywoływać złe emocje. Symbolizują wdzięk i elegancję, dlatego idealnie sprawdzą się jako dekoracja wnętrza, zarówno jako żywe kwiaty, jak i te przedstawione na wyjątkowych fototapetach z tulipanami.

Wiosenne wnętrze przez cały rok

Fototapety w tulipany są wyjątkowo jednoznaczne. Na wskroś pozytywne, pełne ciepła i wdzięku. Same kwiaty, niezależnie od tego, jaki mają kolor, wydają się bardzo łagodne, lekkie i kobiece. Dekoracje z ich motywem idealnie nadają się do jasnych, nowoczesnych wnętrz – dodadzą im przytulności i klimatu, w którym po prostu będzie się chciało przebywać, czerpać z niego pozytywną energię, w którym królować będzie radość i spokój.

Warto zwrócić uwagę zarówno na te dekoracje, które przedstawiają naturalne ujęcia tulipanów, wzbogacone atrakcyjnym tłem, jak i te nieco bardziej abstrakcyjne, rysunkowe, które można wykorzystać jako bardzo ciekawe obrazy. Stąd też duża różnorodność – fototapety z tulipanami mogą być zarazem eleganckie, jak i nieco luźniejsze. Dzięki temu sprawdzą się w wielu różnych miejscach.

Stylowe fototapety tulipany do sypialni, kuchni i salonu

Każdy kolor tulipana ma inną symbolikę, dzięki czemu fototapety z nimi mogą być swego rodzaju wróżbą dla wnętrza, osobliwym talizmanem, który będzie stwarzał jego charakter. Do sypialni idealnie sprawdzą się dekoracje z kwiatami w kolorze czerwonym, których symbolika wywodzi się z pięknej, tureckiej legendy o doskonałej, wiecznej miłości. Także pomarańczowe tulipany oznaczają pożądanie, pasję, moc i radość. W połączeniu z czarnym tłem stworzą wyjątkowo zmysłowy klimat. Czego więcej można oczekiwać od idealnej sypialni…?

Jako dekoracja kuchni czy jadalni idealnie sprawdzą się fototapety w tulipany w kolorze żółtym, które symbolizują radość, szczęście i pogodę ducha. Stworzą na wskroś pozytywny klimat, idealny do pomieszczenia, które jest sercem domu. Jeśli zaś chodzi o salon – białe tulipany oznaczające raj wydają się idealne, a jeśli chce się czegoś wyraźniejszego – fioletowe będą jak znalazł – symbolizują wspaniałość i władzę.

Różowe tulipany oznaczają troskę i chęć opieki, dlatego też fototapeta z tulipanami w takim kolorze idealnie sprawdzi się w dziecięcym pokoju.

Niezależnie od tego, jaki kolor się wybierze – każda dekoracja będzie wyglądała wyjątkowo ciekawie. Minimalistyczne grafiki są delikatnie i lekkie, nieco uniwersalne, z kolei naturalistyczne wniosą do wnętrza pasję i emocje, nadadzą mu stylu i przytulności. Tulipany na fototapetach są przedstawione z ogromną precyzją i artyzmem, który podkreśla ich piękno i urok. Trudno się w nich nie zakochać!

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.0 /5.0

Na podstawie: 40 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu