Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Gdynia

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

To piękne, portowe miasto jest prawdziwą perłą w koronie nadmorskiego krajobrazu. Nie można go pominąć, będąc na wakacjach nad morzem, nie tylko dlatego, że jest centralnym punktem Trójmiasta. Gdynia jest po prostu piękna! Urzeka swoją historią, uwodzi klimatem, kusi, by odwiedzać ją jak najczęściej. Aż nie chce się z niej wyjeżdżać… Dzięki fototapetom z Gdynią można raz na zawsze zachować sobie kawałek tego niezwykłego miasta.

Nowoczesne fototapety dla miłośników nadmorskich klimatów

Dla lokalnych patriotów i dla tych, którzy byli raz, ale zakochali się na zawsze – fototapeta z Gdynią będzie doskonałą dekoracją do pokoju. Przepiękne zdjęcia pozwolą zachować piękne wspomnienia, cieszyć się zachwycającymi widokami i niemalże wczuwać się w wyjątkowy, nadmorski klimat. Romantyczny zachód słońca, przepiękny statek, widok na plażę czy miejska panorama – każda dekoracja będzie wspaniałym dopełnieniem aranżacji, w której widać zamiłowanie do podróży, morskiej bryzy oraz industrializmu.

Warto zwrócić uwagę na ogromną różnorodność. Fototapety z motywem Gdyni nie zawsze wykorzystują wizerunek miasta. Nie brakuje zbliżeń wyłącznie na morze, wspaniałych, piaszczystych lub kamiennych plaż, a nawet obrazów zachwycającej przyrody czy artystycznych grafik. I ta magiczna gra światła, uchwycona na niemal każdym ujęciu! Feeria barw przy zachodzącym słońcu, pełnia jasności w samo południe, mrok nocy, rozświetlony blaskiem miasta…

Dekoracje mają w sobie głębię, dynamikę, można powiedzieć, że tętnią życiem. Jeśli się w nie mocno przypatrzy, można niemalże usłyszeć tętno tego niezwykłego miasta!

Stylowe fototapety do salonu i sypialni

Dekoracje z nadmorskim motywem doskonale sprawdzą się zarówno w salonie, jak i sypialni, a także w łazience. Warto zwrócić uwagę na fototapety z Gdynią w ujęciu przestrzennym – widok na molo czy bezkres morza doskonale sprawdzą się w małych, wąskich pomieszczeniach, które od razu zyskają na optycznej przestrzeni.

Sypialnia, którą ozdobi fototapeta z motywem miasta, również będzie wyglądała bardzo ciekawie. Wykorzystując widok na samo miasto, stworzy się nowoczesny, bardzo ciekawy klimat, dynamiczny, ale i zmysłowy, szczególnie jeśli będzie to miasto nocą. Z kolei jeśli na dekoracji będzie królowało samo morze – przestrzeń zmieni się w oazę spokoju, sprzyjającą relaksowi i wypoczynkowi.

Również w salonie można stworzyć bardzo ciekawą aranżację, w której fototapeta z Gdynią będzie grała główną rolę. Można ją wykorzystać w formie obrazów i stworzyć atrakcyjny tryptyk. Piękne, artystyczne zdjęcia z pewnością będą wyjątkową ozdobą, która przyciągnie uwagę i pozwoli codziennie odbywać sentymentalną podróż do ukochanego miasta.

Fototapety Gdynia – nadmorskie piękno we własnym domu

Dla kogoś, kto kocha morze, podróże i szczególnie umiłował sobie Gdynię, jako tradycyjny punkt na wakacyjnej mapie, trudno o lepszą dekorację. Fototapety z tym miastem wyglądają po prostu zjawiskowo, ukazują całe piękno i niezwykły klimat polskiego morza. Jedno spojrzenie wystarczy, by się w nim zatracić!

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.2 /5.0

Na podstawie: 42 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu