Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Paryż

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Może nie każdy, ale… prawie każdy marzy o tym, by zobaczyć Paryż. Nie ma się co dziwić – to miasto jak ze snów, przesiąknięte modą i romantyzmem, wielokrotnie przywoływane na kartach powieści czy w filmach, interpretowane na milion sposobów. Każda z tych interpretacji jest wyjątkowa, podobnie, jak fototapety z Paryżem, dzięki którym można się przenieść do tego wyjątkowego miejsca.

Paris, Paris…

Myśląc o Paryżu, od razu przychodzi na myśl piosenka Malcolma McLarena i Catherine Deneuve, zmysłowa, a zarazem rytmiczna. Ale to nie jedyne skojarzenia. Paryż to moda, artyzm i wielokulturowość, to blask nocnych świateł, gwar, który nigdy nie cichnie i oczywiście wieża Eiffla, która robi wrażenie już za dnia, a wieczorem urzeka wspaniałym rozświetleniem. To też odrobina zamierzonego kiczu, czerwień Moulin Rouge i Plac Pigalle, niekoniecznie z kasztanami, to wspaniałe Pola Elizejskie i rozkosznie musujący Moët. Paryż to nie miasto – to styl bycia, to elegancja połączona z ekstrawagancją, to czar, którego każdy powinien doświadczyć. I który jest wspaniale uchwycony na fototapetach z Paryżem.

Zdjęcia, które przedstawione są na dekoracjach, nie powstały przypadkiem. Każde z nich ukazuje inny fragment tego niezwykłego miasta. Czasem jedną budowlę, czasem panoramę, ale na wszystkich są też ulotne chwile – piękny, wiosenny dzień czy pochmurne niebo odbijające się w Sekwanie, albo też to, co czyni miasto wyjątkowym - urocze kłódki – symbole miłości zawieszone na moście, monumentalna katedra Notre Dame, wieża Eiffla z różnych perspektyw czy charakterystyczne rzeźby aniołków.

Duże wrażenie robią panoramy całego miasta, uchwycone z różnych perspektyw i o różnych porach dnia, na których bezkres miasta łączy się z bezkresem nieba. Fototapety z Paryżem doskonale oddają charakter tej niezwykłej metropolii.

Piękne fototapety Paryż do stylowego wnętrza

Można je wykorzystać na wiele różnych sposobów, zarówno jako obrazy, dzięki którym będzie można stworzyć mini galerię sztuki, jak i jako wielkoformatowe ozdoby, które zmienią klimat wybranego pokoju. Fototapety z Paryżem nocą to idealne dekoracje do sypialni – stworzą romantyczny klimat, w którym każdy poczuje przypływ gorących uczuć. W salonie z kolei doskonale sprawdzą się grafiki, przedstawiające Paryż w nieco bardziej abstrakcyjnej formie. Są lekkie i eleganckie, czarno-białe lub też na wskroś kolorowe, słowem – różnorodne, dokładnie tak samo, jak miasto.

Każda z fototapet z motywem Paryża jest modna, bo i sam Paryż od zawsze i na zawsze jest stolicą mody. Doskonale więc sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chce się stworzyć wielkomiejski, a zarazem elegancki klimat. To idealne ozdoby do nowoczesnego, ale i klasycznego wnętrza. W końcu eklektyzm to główna cecha tego miasta, można więc zaszaleć i – oczywiście – zakochać się w Paryżu!

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 5/5.0

Na podstawie: 45 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu