Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety 3d młodzieżowa

Pozwól swojemu dziecku wyrazić siebie. Niech na jego ścianie zagości fototapeta 3D do pokoju młodzieżowego. Oferujemy bogatą kolekcję wzorów, które na pewno pomogą oddać wszystkie aspekty rozbudowanej osobowości nastolatka. Wspólny wybór takiego produktu może być świetną zabawą, która da Ci szansę na lepsze poznanie gustu swojej pociechy i na pewno Was do siebie zbliży.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Wymyśl własny styl

Różnorodność tematyczna naszych artykułów pozwala na stworzenie bardzo zróżnicowanych wnętrz. Dostępne są prowokujące do zadumy współczesne dzieła sztuki o minimalistycznym designie, ścienne ikony popkultury, ale także pobudzające wyobraźnię abstrakcje. Jest dużo emotikon, odważnych haseł i kontrowersyjnych symboli. Młodzieżowa fototapeta 3D to też szansa na manifestację przynależności do jakiejś subkultury. Zawsze też możecie wybrać któreś z własnych zdjęć i wykonać projekt, korzystając z naszego edytora.

Każda młodzieżowa tapeta na ścianę 3D jest w pełni dostosowana do potrzeb odbiorców. Przygotowujemy ją na wymiar, aby w pełni wykorzystać dostępną w pokoju przestrzeń. Możesz też wybrać wersję winylową, która jest odporna na ścieranie i łatwo ją wyczyścić, oraz samoprzylepną, która nie wymaga smarowania klejem.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 5/5.0

Na podstawie: 15 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu