Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Obrazy ścienne na płótnie - miasta

W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo ujęcia jednych z najpiękniejszych miast na świecie, ich charakterystycznych budynków, architektury, a także klimatu. Malownicze uliczki włoskich prowincji, wręcz szumiące zgiełkiem miejskiego życia obrazy z nowojorskich ulic, a także zapierające i monumentalne budynki - za pomocą obrazów na płótnie, mogą znaleźć się także w Twoim wnętrzu, stanowiąc jego niebanalną ozdobę i wyszukany dodatek do innych elementów wystroju. Tego typu obrazy na płótnie z miastami mają wiele postaci - podobnie jak wiele twarzy posiada każde miasto i życie w nim tętniące. Dzięki temu, każdy znajdzie w naszym sklepie EcoWall24.pl obraz dopasowany do swoich potrzeb i upodobań.

1 2 3 ... 12

Obrazy na płótnie - miasta jako element wystroju firm

Obrazy na płótnie z miastami to także doskonały pomysł na udekorowanie ścian w siedzibie firmy. Zawieszone w lobby, sali konferencyjnej czy gabinecie, podkreślą międzynarodowy charakter przedsiębiorstwa, budując tym samym jego pozytywny wizerunek wśród wszystkich osób odwiedzających jego siedzibę. Cechą charakterystyczną takich malowideł jest to, że dodają one każdemu pomieszczeniu wrażenia dynamiczności, szybkości działania, a także idealnej organizacji. Dlatego jeśli chcemy powiesić obraz w tym stylu w firmie, warto postawić na płótna przedstawiające jedne z najbardziej ruchliwych ulic świata lub miasto nocą, które oświetlane jest tysiącem świateł z lamp ulicznych, samochodowych i tych zapalonych w oknach domów.

Obrazy ścienne z miastami przedstawiające sceny nocą zachwycają swoim wyglądem. Przywołują pełne życia ulice obecne w niemal każdej metropolii, mobilizując do pracy, a także pomagając się skoncentrować. Ciekawy pomysłem jest także umieszczenie na ścianie panoramy miasta, która rozciągać się będzie na przykład za fotelem decydującej osoby w firmie, przykuwając uwagę i podnosząc jednocześnie jego rangę w oczach rozmówcy. Obrazy na płótnie z miastami sprawdzą się zwłaszcza w korporacjach i nowoczesnych wnętrzach, gdzie będą stanowiły spójną całość z pozostałymi elementami wnętrza i jego wyposażeniem.

Przenieś się w podróż, wykorzystując do tego obrazy na płótnie z miastami

Nie musisz wcale brać urlopu, wynajmować pokoju w hotelu, a także szukać środka transportu - co więcej, nie musisz nawet wychodzić z domu, aby przenieść się na ulice gwarnych miast, do romantycznej scenerii Paryża lub zapierających dech w piersiach drapaczy chmur w Nowym Jorku.  Wieszając w swoim domu obrazy z naszej oferty, możemy w łatwy sposób poczuć klimat wielkich miast. Wbrew pozorom obrazy ścienne z miastami posiadają swój niepowtarzalny klimat, jeśli są umieszczone  we właściwy sposób. Wszelkiego rodzaju obrazy przedstawiające miasto nocą lub zachód słońca nad brzegiem morza, pozwalają nam także odprężyć się i wyciszyć. Obrazy na płótnie z miastami w formie panoramy, to nie tylko możliwość przedstawienia w swym wnętrzu upodobań do danej aglomeracji, jak i jej architektury, ale także sposób na optyczne powiększenie przestrzeni. Ich wydłużony kształt doskonale sprawdza się w salonach i sypialniach. Tego typu panoramy prezentować się będą na najdłuższej ścianie w pomieszczeniu, przez co jednocześnie sprawią, że stanie się ona centralnym jego punktem.

Obrazy na płótnie z miastami w każdym wnętrzu

Obrazy z naszej oferty przedstawiające miasta w różnorodnych formach, od czarno-białych obrazów po kolorowe lub monochromatyczne kompozycje, sprawdzą się niemal w każdym pomieszczeniu. Są one jedną z najbardziej uniwersalnych form sztuki, jaką możemy zafundować sobie na własność. Zachwycają one nie tylko podróżników i miłośników życia w mieście, ale także osoby, dla których estetyka jest na pierwszym miejscu.

Urbanistyczny styl obrazów ściennych z miastami doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznych przestrzeniach, jak i tych bardziej nowoczesnych u osób, które lubią się otaczać niebanalnymi i wyszukanymi dodatkami. Wszystkie obrazy dostępne w naszej ofercie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, przez co są niezwykle trwałe i prezentują się w nienaganny sposób przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu EcoWall24.pl

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.6 /5.0

Na podstawie: 96 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu