Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Naklejki na ścianę dinozaury

Przenieś pokój dziecka w czasy prehistoryczne, dzięki naklejkom na ściany z dinozaurami od Ecowall24. Nazwa “dinozaury” oznacza dosłownie “straszne jaszczurki”, a precyzyjniej – pewną grupę strasznych gadów. Nie wszystkie były jednak mięsożernymi drapieżnikami, choć w naszej pamięci utkwił popkulturowy stereotyp agresywnych dinozaurów, związany m.in. z filmem “Park Jurajski”.

Czy wiesz, że dinozaury pojawiły się w triasie około 237 milionów lat temu i zamieszkiwały wszystkie kontynenty na Ziemi? Stanowiły bardzo zróżnicowaną grupę zwierząt i choć wydaje nam się, że wszystkie wyginęły, to najnowsze badania wskazują, że do dinozaurów zaliczamy… ptaki, które widujemy na co dzień. Nie osiągają już – niestety – tak wielkich rozmiarów, co może wiązać się z umiejętnością latania. Oprócz ptaków ich najbliższymi współczesnymi krewniakami są krokodyle.

Wiele grup prehistorycznych zwierząt tymczasem nie zalicza się dziś do dinozaurów, choć ich nazwy kojarzą nam się jednoznacznie – ichtiozaury i pterozaury to odpowiednio gady morskie i gady latające.

Z całą pewnością do dinozaurów zaliczamy zaś dwunożne i mięsożerne teropody, a wśród nich megalozaura, czworonożne stegozaury o płytach na grzbiecie, czworonożne i roślinożerne ceratopsy o kostnych kryzach, dwu- lub czworonożne ornitopody oraz wielkich rozmiarów roślinożerne zauropodomorfy, o długich szyjach i ogonach. Szacuje się, że największe zauropody mogły mieć długość nawet 58 metrów, przy nieco ponad 9 metrach wysokości.

Jeśli Twoja pociecha interesuje się dinozaurami, są to dla niej oczywiste fakty. Skupimy się więc teraz na tym, aby podpowiedzieć Ci, na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnej fototapety lub naklejki na ścianę w dinozaury.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Naklejki na ścianę dinozaury 3D – jak udekorować pokój dziecka grafikami?

Zanim przystąpisz do procesu zamawiania naklejki na ścianę w dinozaury, dokładnie przemyśl koncepcję dekoracyjną pokoju malucha, który uwielbia prehistoryczne stworzenia. Oprócz spójnej z wystrojem wnętrza kolorystyki samoprzylepnych, wielofunkcyjnych naklejek na ściany, zadbaj o dobranie ilustracji do wieku oraz stopnia zaangażowania dziecka w historie związane z dinozaurami.

Jeśli kilkuletnie dziecko jest zafascynowane książkami lub kreskówkami, które z fantazją i epickim polotem przedstawiają perypetie dinozaurów, zdecyduj się na bajkowe, pastelowe barwy naklejek i wesołe, ręcznie malowane obrazki. Jeśli masz do czynienia ze śledzącym fakty małym naukowcem, wybierz naklejki na ściany z realistycznie oddanymi sylwetkami dinozaurów, w ich naturalnym środowisku i z zachowaniem ich wrodzonych cech. Naklejki na ścianę dinozaury to świetny motyw dla każdego malucha zainteresowanego przeszłością naszej planety.

Naklejki na ścianę dla dzieci – dinozaury motywują do nauki

Oprócz walorów estetycznych, naklejki na ściany z dinozaurami mogą spełniać przecież przede wszystkim funkcję edukacyjną i stanowić motywację do zgłębiania wiedzy na temat dziejów naszej planety, różnorodności gatunków roślin i zwierząt oraz teorii ewolucji.

Im bardziej realistyczna naklejka, tym lepiej! W ofercie Ecowall24 znajdziesz naklejki Premium, czyli wydruki na białej folii oraz naklejki Witraż – wydruki na folii przeźroczystej, co pozwala na dobranie produktu do każdego rodzaju i koloru ściany. Materiał jest trwały i łatwy w utrzymaniu czystości (wystarczy wilgotna ściereczka). Dodatkowe uszlachetnienie wydruku za pomocą procesu laminowania, w efekcie którego fototapeta lub naklejka foliowa zyskuje specjalną warstwę ochronną, zabezpiecza materiał przed działaniem niepożądanych czynników mechanicznych lub chemicznych.

Dzięki tej metodzie drukowania, naklejki na ścianę dla dzieci dinozaury są całkowicie bezwonne i nietoksyczne, jednocześnie dając możliwość kolorowania powierzchni mazakami suchościeralnymi. Twoje dziecko zyskuje nieograniczone możliwości twórcze!

Wybierz fototapetę, plakat, naklejkę lub obraz na płótnie w dowolnym wzorze i rozmiarze, dzięki wyszukiwarce Ecowall24. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.6 /5.0

Na podstawie: 66 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu