Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Naklejki na ścianę mapa świata

Każdy podróżnik i mały odkrywca świata tęskni za dalekimi wyprawami. Dlatego spędza długie godziny na przeglądaniu mapy. Zna tajemnice wielu regionów na naszej planecie i najchętniej odhaczałby to, co już udało mu się spenetrować. Idealnym prezentem urodzinowym lub świątecznym dla podróżnika może okazać się więc interaktywna, wielofunkcyjna naklejka na ścianę mapa świata – markerem, magnesem (jeśli zastosujemy farbę z powłoką magnetyczną) lub samoprzylepną karteczką możemy zaznaczać na niej miejsca, które odwiedziliśmy wspólnie z miłośnikiem wypraw lub te, które pozostają jeszcze do odwiedzenia.

Jedno jest pewne – ściana ozdobiona naklejką nabierze nowego charakteru. Pozwoli zrewolucjonizować zwłaszcza pokój dziecka.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Mapa świata – edukacyjne szablony do nauki i zabawy

Co stanowi główny cel zmiany aranżacji wnętrza dorastającego dziecka? Oprócz walorów estetycznych oraz funkcjonalnego podziału wnętrza na strefy (odpoczynku, nauki i zabawy) dekoracja powinna odgrywać przede wszystkim rolę edukacyjną. To właśnie od pierwszych podróży palcem po mapie zaczyna się przecież pasja do odkrywania świata. Zaznaczanie na mapie miejsc wyjątkowo ważnych, starożytnych zabytków, cudów natury i legendarnych ukrytych skarbów może okazać się inspiracją wielu ciekawych rozmów oraz formą wspólnej, pouczającej zabawy.

Szablonów i wzorów w bazie Ecowall24 jest mnóstwo, wybór zależy od kilku czynników: spójności kolorystycznej z aranżowanym wnętrzem, wielkości ściany, zastosowanej techniki wyrazu artystycznego (zdjęcie, grafika, rysunek, obraz) oraz indywidualnego zmysłu estetycznego. Wysokiej jakości naklejki na ścianę mapa świata można montować pojedynczo, starając się poznać dogłębnie kontynent po kontynencie lub za jednym zamachem, odkrywając przed dzieckiem bogactwo potencjału naszej planety.

Naklejki na ścianę mapa świata bezpieczne dla dzieci

Warto zaznaczyć, że bezzapachowe, nietoksyczne i wykonane z materiałów ekologicznych naklejki Ecowall24 są całkowicie bezpieczne dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz naklejki Premium, czyli wydruki na białej folii oraz naklejki Witraż – wydruki na folii przeźroczystej, co pozwala na dobranie produktu do każdego rodzaju i koloru ściany. Materiał jest trwały i łatwy w utrzymaniu czystości (wystarczy wilgotna ściereczka).

Dodatkowe uszlachetnienie wydruku za pomocą procesu laminowania, w efekcie którego fototapeta lub naklejka foliowa zyskuje specjalną warstwę ochronną, zabezpiecza materiał przed działaniem niepożądanych czynników mechanicznych lub chemicznych. Proces ten umożliwia jednocześnie malowanie mazakami suchościeralnymi po mapie, dając dziecku nieograniczone możliwości twórcze.

Na takiej mapie świata zaznaczysz trajektorię lotu samolotem, pokażesz, ile kilometrów dzieli Polskę od Nowej Zelandii, jaką trasą Kolumb płynął do Ameryki, wytłumaczysz, gdzie jest Antarktyda z wielkimi górami lodowymi i co w praktyce oznacza ocieplenie klimatu. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Naklejka na ścianę mapa świata do sypialni

Nie tylko dzieci lubią odbywać dalekie podróże w wyobraźni. Stylowa mapa świata może okazać się wyjątkową dekoracją ścienną do sypialni dorosłego marzyciela, która nie tylko nada wnętrzu dynamiki i charakteru, ale pozwoli oderwać się przed snem od codziennych problemów, a rankiem przypomnieć sobie, że jesteśmy częścią wielkiego, pełnego cudów świata. Zamiast wpadać w rutynę, trzeba wyznaczać kolejne, ambitne cele i realizować coraz śmielsze marzenia!

Masz w domu całą rodzinę marzycieli i odkrywców? Naklejki na ścianę mapa świata doskonale sprawdzą się jako elementy dekoracyjne do rustykalnej kuchni, minimalistycznej jadalni, salonu w stylu retro lub nowoczesnego przedpokoju. Z powodzeniem możesz ozdobić nimi również meble, drzwi i przeszklenia. Do aplikacji potrzebna jest jedynie gładka, dobrze oczyszczona z kurzu i wilgoci powierzchnia. Demontaż jest prosty i nie powoduje uszkodzeń nawierzchni.

W bazie Ecowall24 znajdziesz tysiące wzorów naklejek z mapą świata – czarno-białe kontury kontynentów, realistyczne zdjęcia satelitarne, grafiki wektorowe o różnych barwach i stylach, mapy świata w kolorze i fakturze korka, samoprzylepne, postarzane mapy świata z czasów starożytnych oraz współczesnych, mapy świata vintage z zaznaczonym przebiegiem szlaków morskich. Wybierz wysokiej jakości naklejkę na ścianę z motywem mapy świata idealnie dopasowaną do stylu Twojego wnętrza!

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.0 /5.0

Na podstawie: 70 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu