Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Góry

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Kto z Was nie marzył o dalekich wyprawach, o pięknych krajobrazach i niecodziennych widokach za oknem. Nic nie można porównać z porankiem w górach, oświetlonych wschodzącym słońcem, spowitych delikatną mgłą. Ze świeżością powietrza i obietnicą przygody. Ale można do tego momentu wrócić wspomnieniem, można się tam przenieść wyobraźnią niemal w każdej chwili. A jeśli dodatkowo w pokoju, w którym często przebywasz, masz na całej ścianie zapierający dech w piersiach krajobraz górski, to jest niemal tak, jakbyś stanął przy oknie w górskiej chacie i wdychał tamto powietrze. Dlatego fototapety góry są tak doskonałym wyborem nie tylko dla wielbicieli górskich wędrówek, ale dla wszystkich, którzy potrafią docenić to, co piękne.

Góry niejedno mają oblicze, ale wszystkie one znalazły się na naszych fototapetach

Fototapety z górskimi krajobrazami mogą przedstawiać proste grafiki stanowiące uproszczenie symbolu, jakim są góry, a mogą to też być pełne głębi fotografie górskich szczytów i dolin, rzek i jezior otoczonych ośnieżonymi wierzchołkami albo zdjęcia ludzi zmagających się z niezwykłym żywiołem, jakim jest sama ziemia. Z pewnością znajdziesz w sklepie internetowym EcoWall24 coś, co Cię zainspiruje i pobudzi Twoją wyobraźnię.

Mamy fototapety przedstawiające góry 3D w żywych, jaskrawych kolorach, gdyż na tak dużej powierzchni, jaką jest ściana blade barwy po prostu by znikły. Ale dla wielbicieli bardziej stonowanych grafik także znajdą się odpowiednie wzory, na przykład w sepii albo monochromatyczne wschody i zachody słońca, w których przeważają barwy złota, oranżu, różu lub delikatnego fioletu. Z kolei mroźne wierzchołki ośnieżonych gór uwiecznione są na zdjęciach w zimnych, niebieskich odcieniach, sprawiających wrażenie niemal czarno-białej fotografii.

Fototapety górskie krajobrazy w 3D zachwycą zawsze

Fototapety na ścianę przedstawiające góry pasują do każdego wnętrza. Mogą znaleźć zastosowanie w pokoju dziennym, w sypialni czy nawet w kuchni albo w przedpokoju. Mogą też ozdobić ścianę w gabinecie lub na sali konferencyjnej czy w długim korytarzu biurowca. Nasze fototapety mają bardzo różne formaty, które można swobodnie dobierać pod kątem wymiarów pomieszczenia, w którym mają się znaleźć, a jednocześnie zastosowane na nich zdjęcia idealnie pasują do danego formatu.

W zakresie doboru rozmiarów tapety warto poradzić się naszych konsultantów. Oni wiedzą, jak dopasować format, by najlepiej wykorzystać potencjał zdjęcia. Czasem może się bowiem okazać, że do Twojego pomieszczenia będzie pasował jedynie fragment wybranej fotografii. Wtedy konsultant może zaproponować Ci inną, podobną fototapetę, którą wykorzystasz w pełni. Konsultant doradzi też, jaki materiał fototapety będzie najlepszy na Twoją ścianę, abyś jak najdłużej mógł cieszyć się jej doskonałą jakością. W godzinach pracy sklepu można skontaktować się z naszymi konsultantami telefonicznie, bądź za pośrednictwem czatu. Wiadomości możesz nam przysyłać przez całą dobę.

Coś dla zdobywców szczytów i wielbicieli polskich Tatr

Niektóre z naszych fototapet przedstawiają konkretne miejsca w górach, słynne szczyty i krajobrazy dobrze wszystkim znane. Widok na Granaty znad Czarnego Stawu Gąsienicowego? Proszę bardzo. Tatry, K2, Matterhorn, Cerro Torre, Fiji, Uluru i wiele, wiele innych znajdziesz wśród naszych fototapet z górami. Przeważają jednak widoki na pasma górskie, które ujmują swoją urodą i tajemniczością, bo przecież nie sława decyduje o tym, co w górach najlepsze. 

A jeśli jesteś wielbicielem sportów górskich, mamy wiele tapet przedstawiających najbardziej niebezpieczne wyczynowe sporty, które uprawia się w otoczeniu natury. Kolarstwo górskie, narciarze w kaskach i goglach, wspinaczka z asekuracją, wędrówka z plecakiem, namiot na śnieżnym pustkowiu. Takie fototapety na ścianę z krajobrazem górskim i skontrastowanym z nim człowiekiem, który nie zna strachu, mogą niejednego pobudzić do działania i podnieść poziom adrenaliny. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć, do czego serdecznie zapraszamy.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 5/5.0

Na podstawie: 85 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu