Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Mapa Europy

Fototapeta - mapa Europy to motyw chętnie wybierany nie tylko przez miłośników podróży. Dominujący element dekoracyjny świetnie sprawdzi się niemal w każdym wnętrzu. Niebanalne połączenie geografii wraz ze świetnie dopasowanymi dodatkami może sprawić, że aranżacja zyska nietuzinkowego, wręcz indywidualnego charakteru. Motyw mapy jest dość uniwersalny, dlatego świetnie prezentuje się praktycznie z dowolnym kolorem ścian i dodatków. Nawet całe pomieszczenie pokryte mapą okaże się stylowe, bowiem idealnie będzie nawiązywało do obszerności kontynentu, a tym samym aranżacja nie straci atrakcyjności i estetyki.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Eleganckie fototapety - mapy Europy

Zazwyczaj fototapeta - mapy Europy kojarzy się z kolorowymi elementami, które w sposób infantylny dominują przestrzeń. W naszej ofercie przywiązujemy uwagę do różnorodności, aby dostępne motywy wpasowały się w charakter osób ceniących prostotę, klasykę i nietuzinkowy kolonialny styl. Do dyspozycji oddajemy fototapety - mapy Europy w wersji politycznej, jak też elementy nawiązujące stylistyką do ponadczasowego stylu vintage. Celowo zastosowane kolory ziemi oraz nietuzinkowy sposób oznaczenia przykuwają uwagę i z pewnością ożywią klasyczny salon czy domowy gabinet.

Pasjonaci podróżniczych wojaży chętnie sięgają po tego typu fototapety, które w pełni odzwierciedlają karty atlasu geograficznego. Otaczając się położeniem miast i rzek, mogą niepostrzeżenie planować kolejne wyprawy. Z kolei najmłodsi uwielbiają kolorowe motywy pozostające niekończącym się sposobem na wymyślanie wyjątkowych historii.

Najlepszej jakości fototapety z mapą Europy

Zależy nam na estetycznym dodatku, ale i na ponadprzeciętnej funkcjonalności, dlatego oferowane w naszym sklepie fototapety z mapą Europy zostały wykonane ze starannie dopasowanych materiałów. Ich jakość i wytrzymałość gwarantują satysfakcję mimo upływu czasu. Dekoracje ścienne charakteryzują się także szybkim montażem, dzięki czemu niemal każdy może ozdobić swoją ścianę, diametralnie zmieniając charakter aranżacji.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.0 /5.0

Na podstawie: 00 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu