Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Naklejki

Wnętrza, w których na co dzień przebywamy, powinny być nie tylko funkcjonalne, ale też ładne. Estetyczny wygląd pomieszczeń sprawia, że dobrze się w nich czujemy i jesteśmy w stanie bardziej efektywnie skupić na swoich codziennych obowiązkach, a także zrelaksować. Dlatego podczas urządzania mieszkania warto położyć nacisk na jego wystrój – i to nie tylko na większe elementy, takie jak meble, dywan czy zasłony, ale też szczegóły, do których należą na przykład dostępne w tym dziale naszego sklepu naklejki ścienne. Tego typu niewielkie akcesoria mogą stworzyć we wnętrzu naprawdę niepowtarzalny klimat. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą naklejek.

Naklejki z EcoWall24.pl – doskonały sposób na stworzenie w Twoim domu niepowtarzalnego klimatu

Naklejka na ścianę to świetny sposób, aby ożywić pustą ścianę w Twoim mieszkaniu i zagospodarować fragment przestrzeni, na który nie masz żadnego pomysłu. Stanowi ona doskonały element dekoracyjny, który jest dodatkowo bezproblemowy w mocowaniu i łatwy do wymiany. W naszym sklepie zebraliśmy naklejki na ścianę utrzymane w rozmaitych stylach i w każdym rozmiarze. Znajdziesz tutaj wzory odpowiednie do każdego z pomieszczeń w Twoim domu – salonu, kuchni, łazienki, sypialni, a także pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Ponadto posiadamy też modele przystosowane do przyczepienia na drzwiach lub lodówce.

Wiemy, że nasi klienci są bardzo różni i mają rozmaite upodobania, dlatego zadbaliśmy także o różnorodność naklejek w naszej ofercie. Są wśród nich zarówno wzory komiksowe, jak i romantyczne, a także owoce, zwierzęta oraz inne motywy przyrodnicze. Na uwagę bez wątpienia zasługują naklejki przedstawiające mapy świata lub Polski, które oprócz funkcji dekoracyjnej mogą pełnić również funkcję edukacyjną. Do ciekawych propozycji należą także mapy z napisami – inspirującymi, motywującymi lub po prostu zabawnymi.

EcoWall24.pl – świetnie naklejki do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

Naklejki ścienne to świetny sposób m.in. na ozdobienie pokoju dziecięcego. W przypadku tego pomieszczenia zazwyczaj wyjątkowo staramy się, aby było ono przyjazne, ładne i estetycznie urządzone. Doskonałym pomysłem na sprawienie, by kącik naszej pociechy był jeszcze bardziej ciepły i przytulny, jest umieszczenie w nim wielokolorowych naklejek. Wśród naszych wzorów są propozycje odpowiednie dla maluchów w różnym wieku – zarówno chłopców, jak i dla dziewczynek. Z pewnością uda Ci się tu dobrać naklejki zgodne z zainteresowaniami i usposobieniem Twojej pociechy.

W naszym asortymencie nie brakuje również naklejek na ścianę w młodzieżowym stylu. Cechą niemal wszystkich nastolatków jest to, że uwielbiają oni wyróżniać się i wyrażać swoją osobowość – między innymi poprzez wystrój otoczenia. Masz w domu młodego fana rocka? Miłośnika kultury hip-hopowej? A może wręcz przeciwnie – Twoja pociecha jest typem nieśmiałego naukowca lub delikatnej romantyczki? W naszej bogatej ofercie na pewno trafisz na wzór naklejki, która przypadnie Twojemu synowi lub córce do gustu. Z nami pomożesz urządzić swojemu nastolatkowi jego pokój marzeń.

Naklejki do biura – sposób na przyjazne miejsce pracy

W naszej ofercie dostępne są także naklejki przeznaczone do umieszczenia w biurze lub w gabinecie. Pozwolą one stworzyć przyjazne miejsce, do którego pracownicy każdego dnia będą przychodzili z przyjemnością. W końcu – czy ktoś powiedział, że biuro musi być nudne? Naklejki ścienne dostępne w tym dziale to propozycje, które są stonowane, ale jednocześnie przyciągające wzrok i fantazyjne. Nie brakuje wśród nich modeli ozdobionych inspirującymi hasłami, motywacyjnych grafik, ale też efektownych widoków, które pozwolą zrelaksować się podczas realizowania stresujących zadań.

Nasze naklejki to nie tylko szeroki wybór ciekawych i przyciągających wzrok wzorów, ale też najwyższa jakość. Drukujemy je na trwałej i estetycznej folii przezroczystej lub w kolorze białym. Istnieje możliwość zalaminowania naklejki, a także wyboru spośród wielu proponowanych rozmiarów. Oprócz tego dostępnych jest również kilka efektów: m.in. sepia czy cold, ponadto proponowane przez nas wzory mogą zostać obrócone albo odbite w pionie lub w poziomie. Przy tym wszystkim zapewniamy także bardzo atrakcyjne ceny. Dla naszych klientów mamy również ofertę specjalną w postaci możliwości stworzenia własnej spersonalizowanej naklejki – na przykład ze zdjęciem, grafiką lub obrazkiem. Taka naklejka może być świetną dekoracją do Twojego mieszkania, ale też podarkiem dla bliskiej Ci osoby. Z pewnością jest coś, co chciałbyś na niej umieścić.

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu