-48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Naklejki na ścianę konie

Sztuka dekorowania wnętrz polega na maksymalizacji funkcjonalności przestrzeni użytkowej mieszkania lub domu oraz wyostrzeniu walorów estetycznych. Do najmodniejszych stylów wciąż zalicza się skandynawski minimalizm, eklektyczny modernizm oraz nowoczesny industrial. Chcąc jednak nadać naszemu mieszkaniu osobistego wyrazu, szukamy unikalnych sposobów na dekorację, np. montaż ściennych fototapet i naklejek, obrazów na płótnie lub plakatów, dzięki którym czujemy się przytulnie i bezpiecznie w otoczeniu wizualizacji swoich pasji, ukochanych zdjęć bliskich ludzi lub zwierząt. Głęboka więź ze zwierzętami rodzi się najczęściej w dzieciństwie. Dlatego już od najmłodszych lat warto wpajać maluchom poczucie odpowiedzialności za drugą, żyjącą istotę.

Jednym z najpopularniejszych motywów zwierzęcych w ofercie Ecowall24.pl są naklejki w konie, nie tylko w pakiecie dla dzieci. Wizualizacje z końmi zdobią ściany salonów, kuchni, jadalni, a nawet sypialni. Majestatyczność i piękno, mądrość i umiejętność budowania szczególnie silnej więzi z człowiekiem powodują, że obok walorów estetycznych w przypadku grafik, przedstawiających konie w grę wchodzą silne emocje.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Naklejki na ścianę konie – motyw dekoracyjny do każdego wnętrza

W katalogu wzorów Ecowall24 znajdziesz tysiące zróżnicowanych pod względem stylu i techniki wykonania przedstawień koni. Czarno-biała fotografia artystyczna znajduje zastosowanie zwłaszcza w sypialniach i salonach, wysokiej jakości kolorowe zdjęcia dzikich koni w naturalnym środowisku są wybierane przez nastolatków, jako motyw przewodni w ich pokojach. Pojedyncze Ilustracje, złożone patterny i proste kolorowanki trafiają do pokoików maluchów. Ważne, aby styl i kolorystyka naklejki na ścianę była spójna z wystrojem konkretnego wnętrza. Tylko wtedy będzie mogła spełnić swoją funkcję.

Wybierając naklejki do różnego rodzaju wnętrz, kieruj się więc przede wszystkim zasadą harmonii. Układ wertykalny sprawdzi się idealnie na wąskiej ścianie, horyzontalny na szerokiej, przy jednoczesnym widoku na całą zaaranżowaną powierzchnię. Nic tak bowiem nie razi oka, jak przesyt. Zrezygnuj z półek, foteli, lamp i innych dodatków, ustawionych tuż przy ścianie z wielkoformatową fototapetą lub wysokiej jakości samoprzylepną naklejką 3D, gdy stanowi ona centralny punkt wystroju wnętrza.

Jakość naklejek ściennych z motywem koni – największy wybór w Ecowall24

Wybierz najlepszej jakości materiał, na którym zostanie wydrukowana Twoja wymarzona naklejka ścienna z koniem. W ofercie Ecowall24 znajdziesz naklejki Premium, czyli wydruki na białej folii oraz naklejki Witraż – wydruki na folii przeźroczystej, co pozwala na dobranie produktu do każdego rodzaju i koloru ściany. Materiał jest trwały i łatwy w utrzymaniu czystości (wystarczy wilgotna ściereczka).

Dodatkowe uszlachetnienie wydruku za pomocą procesu laminowania, w efekcie którego fototapeta lub naklejka foliowa zyskuje specjalną warstwę ochronną, zabezpiecza materiał przed działaniem niepożądanych czynników mechanicznych lub chemicznych. Aplikacja naklejki samoprzylepnej wymaga gładkiej powierzchni, w zamian oferuje zaś łatwy montaż i usuwanie bez uszkodzeń nawierzchni.

Naklejki na ścianę konie – tysiące wzorów, szybka realizacja, wysoka jakość tylko w Ecowall24.pl.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 5/5.0

Na podstawie: 75 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu