Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Naklejki na ścianę góry

Himalaje, Andy, Dolomity, Alpy, Pireneje, Apeniny, Karpaty, Kaukaz, Sudety – największe na świecie łańcuchy górskie i ich zdobywanie kojarzą się nam z brakiem ograniczeń, wolnością wyboru i niebywałą odwagą. Jednych uspokaja podziwianie strzelistych, ostrych grani i świadomość bycia zaledwie drobiną piasku wobec potęgi natury, innych tęsknota za tonącymi w chmurach górami motywuje do działania – planowania kolejnych wycieczek i przełamywania własnych barier.

Wysokiej jakości fototapety i naklejki na ścianę Ecowall24 z motywem górskim pozwolą na dobre rozgościć się najwyższym szczytom świata w Twoim wymarzonym mieszkaniu lub domu, abyś w mgnieniu oka mógł powrócić we wspomnieniach do ulubionych wypraw. Naklejki na ścianę góry sprawdzą się świetnie zarówno w sypialni, jak i w salonie. Jako element dekoracyjny jadalni, zamienią zwykły obiad w sentymentalną podróż. Niewielki przedpokój stanie się, dzięki realistycznemu wydrukowi, przejściem do innego wymiaru. Perspektywa pozwoli bowiem sięgnąć wzrokiem dalej i głębiej, niż pozwalają na to zwykłe cztery ściany.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Nowoczesne dekoracje ścienne

Jakość materiału, z którego wykonano naklejki na ścianę z motywem górskim, gwarantuje dowolną i wysoce estetyczną aranżację wnętrza w stylu retro, nowoczesnym lub minimalistycznym. Wszystko zależy od Ciebie. W ofercie Ecowall24 znajdziesz naklejki Premium, czyli wydruki na białej folii oraz naklejki Witraż – wydruki na folii przeźroczystej, co pozwala na dobranie produktu do każdego koloru ściany.

Różnorodność wzorów – od przedstawień romantycznych panoram górskich, oświetlonych blaskiem zachodzącego słońca, przez tonące w śniegu masywy z pióropuszami gnanego wiatrem puchu na szczytach, aż do czarno-białych grafik, które za pośrednictwem kilku śmiałych kresek oddają surowy klimat gór – to pewność znalezienia idealnego obrazu i personalizacji dekoracji, która stworzy unikalny klimat Twojego wnętrza.

Materiał, z którego wykonano naklejki na ściany góry jest bardzo trwały i łatwy w utrzymaniu czystości (wystarczy wilgotna ściereczka). Dodatkowe uszlachetnienie wydruku za pomocą procesu laminowania, w efekcie którego fototapeta lub naklejka foliowa zyskuje specjalną warstwę ochronną, zabezpiecza materiał przed działaniem niepożądanych czynników mechanicznych lub chemicznych. Dzięki tej metodzie drukowania, naklejki na ściany Ecowall24 są całkowicie bezwonne i nietoksyczne.

Naklejki na ścianę góry - przygotuj podłoże na metamorfozę

Montaż naklejki przebiega szybko i sprawnie, zwłaszcza jeśli wcześniej przygotujesz projekt wymarzonej aranżacji i zaznaczysz na ścianie miejsce, w którym ma przebiegać środek wydruku. Pamiętaj, że naklejki samoprzylepne są jednorazowe, więc nie nadają się do wielokrotnego użytku. Klej, stanowiący integralną część produktu, może utracić swoje właściwości, jeśli podczas montażu będziemy próbować przeklejać grafiki z miejsca na miejsce. Warto wcześniej zaprojektować rozmieszczenie naklejek, a nawet zaznaczyć na ścianie miejsca, w których mają znajdować się unikatowe dekoracje.

Warunkiem uzyskania perfekcyjnego efektu jest zapewnienie gładkości powierzchni. Warto oczyścić ścianę, front szafki lub powierzchnię drzwi z kurzu i innych zanieczyszczeń, używając wilgotnej ściereczki. Potem odczekać chwilę do całkowitego wyschnięcia podłoża i dopiero wtedy rozpocząć przyklejanie.

Góry i doliny, niebo pełne gwiazd nad graniami, widok z Mount Everestu na skąpane w słońcu ośmiotysięczniki – znajdź swój wymarzony górski krajobraz w wyszukiwarce Ecowall24.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.7 /5.0

Na podstawie: 67 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu