Promocja -52% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety do przedpokoju

Optymalny stosunek ceny do jakości to wyróżnik oferty dostępnej na stronie internetowej ecowall24.pl. Nasz sklep to miejsce, w którym znajdziesz ciekawe rozwiązania do swoich wnętrz. Dzięki temu w prosty i relatywnie szybki sposób odmienisz dane pomieszczenie, na przykład przedpokój, poprzez fototapetę. Klienci wybierają dość często alternatywne opcje, lecz głównie ze względu na brak wystarczającej informacji w tym obszarze. Tymczasem prezentowany produkt jest naprawdę wartościowy, a co ważne posiada też szereg atutów. Nabywca nie znajdzie ich w przypadku innych sposobów wykończenia domu czy mieszkania.

1 2 3 ... 13

Fototapeta na przedpokój – ciekawa alternatywa aranżacyjna

Takie rozwiązanie jest już dość często praktykowane. Ilość dostępnych wzorów, kolorów oraz odmian graficznych może zaspokoić wszystkie oczekiwania. I choć tę opcję najczęściej widać w poszczególnych pomieszczeniach sypialnych, to fototapeta na przedpokój okazuje się równie popularna. Specyfika takiego umieszczenia produktu niesie ze sobą wymierne korzyści. Przede wszystkim oklejeniu podlegają konkretne ściany, ale także fronty szaf w zabudowie. Można zatem w niezwykle prosty sposób zmienić wizerunek wnętrza, z którym następuje pierwszy kontakt, tuż po przekroczeniu progu. Najczęściej wielu gości wyrabia już sobie zdanie o wystroju całego lokalu, właśnie poprzez wejście do przedpokoju. Warto zaznaczyć, iż jest to ciekawa opcja, jeśli chodzi o remont mieszkania z rynku wtórnego. Najczęściej bowiem nie wszystkie elementy dekoracji, czy wykończenia pasują do oczekiwań nabywców. Jeśli poprawy wymaga właśnie ta część, warto zdecydować się na wybraną fototapetę. Jest to realna oszczędność: czasu, pieniędzy oraz nerwów. Suma ewentualnych wydatków musi przecież uwzględniać realne możliwości. Poza tym wiele modeli naszych fototapet daje naprawdę powalający efekt wizualny, który nie tylko może się równać z innym wykończeniem, ale często jest dużo bardziej estetyczny.

Praktyczna zmiana wizerunku - fototapeta do przedpokoju

Niepowtarzalna imitacja wielu stylów architektonicznych to kolejna zaleta fototapety 3d do przedpokoju. Wystarczy wyobrazić sobie, ile kosztuje potencjalna zmiana, związana z naniesieniem konkretnych odmian betonu, czy też cegły. Opcję skandynawską, czy loftową można jednak w prosty sposób przenieść na daną ścianę. Co ważne, odbywa się to dużo mniejszym nakładem sił oraz w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo sklep dość często oferuje naprawdę duże rabaty, które sięgają ponad połowę ceny wyjściowej. Realne oszczędności w zestawieniu z funkcjonalnością produktu skłaniają do wyboru właśnie takiego rozwiązania. Jeśli przedpokój jest niewielki powierzchniowo, to zastosowanie odpowiednich barw fototapety może wizualnie powiększyć całą przestrzeń. Generalnie, samo wejście do domu czy mieszkania jest wizytówką każdego właściciela. Świadczy o jego: guście, preferencjach czy też indywidualnym stylu. Dlatego warto zdecydować się na najlepszą opcję, gdyż wpływa ona na postrzeganie wnętrza przez potencjalnych gości. Również codzienna obecność w przestrzeni dostosowanej do konkretnych oczekiwań będzie dużo przyjemniejsza. Po ciężkim dniu pracy czy nauki warto już od progu zauważyć atrakcyjną fototapetę do przedpokoju. W razie potrzeby nasi fachowi doradcy pomogą w ostatecznym wyborze.

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu