Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Londyn

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Cała Anglia jest niezwykła, ale trzeba przyznać, że Londyn ma w sobie to COŚ! Big Ben, Tower Bridge, szare nurty Tamizy… Tutaj historia przenika się z nowoczesnością, mieszają się kultury i tradycje, a zachwyt wzbudzają zarówno charakterystyczne budki telefoniczne, jak i pałace królewskie. Nie ma się więc co dziwić, że każdy chciałby poczuć klimat tego wyjątkowego miasta. I może to zrobić dzięki pięknym fototapetom z Londynem.

Całe miasto w czterech ścianach

Różnorodność dekoracji jest niczym przejażdżka London Eye – może przyprawić o zawrót głowy. Trudno jednak o jedno ujęcie, które przedstawiałoby to miasto w idealny sposób. Potrzeba wielu perspektyw i kolorów, by oddać jego charakter, co doskonale robią fototapety z Londynem. Taka ozdoba idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy. Panoramy miast – zarówno w formie obrazów, jak i wielkoformatowych dekoracji – często zdobią nowoczesne wnętrza, wprowadzając do nich modny, wielkomiejski klimat. Londyn jest wprost idealny – bardzo niejednoznaczny i klimatyczny, ze wspaniałymi zabytkami między nowoczesnymi budynkami, z rzeką kryjącą wiele tajemnic i zachwycającymi widokami, gdzie tylko się nie spojrzy.

Uwagę z pewnością przyciągnie artyzm zdjęć. Przedstawiają nie tylko miasto, ale również piękno, które je otacza. Na wielu dekoracjach widać niebo, z piękną grą światła o różnych porach dnia. Nawet nocne ujęcia wydają się być rozświetlone – w końcu Londyn nigdy nie zasypia.

Wspaniałe widoki pozwolą poczuć przestrzeń – mimo zabudowy, charakterystycznych ciasnych uliczek i wąskich kamienic, Londyn wydaje się… wolny i inny, sam również tworzy przestrzeń na inność. Dlatego też wnętrze, zdobione fototapetą z Londynem, nabierze zupełnie innego charakteru.

Modne Fototapety Londyn do nowoczesnego wnętrza

Najczęściej obrazowane są charakterystyczne miejsca i budowle – rozpoznawalne dla każdego, są bardzo modnymi i chętnie wykorzystywanymi motywami, dlatego też będą idealną dekoracją do nowoczesnego, stylowego wnętrza. Większość fototapet z Londynem przedstawia naturalne ujęcia miasta, ale nie brakuje także grafik czy elementów nieco bardziej abstrakcyjnych – z pewnością każdy bez problemu wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Nasycone, głębokie kolory sprawią, że salon czy sypialnia nabiorą wyjątkowego wyrazu – mogą się stać nieco cieplejsze i przytulniejsze, jak urocze kamieniczki, lub też zmysłowe i nieco tajemnicze, zupełnie jak Londyn nocą.

Nowoczesne ujęcia Londynu doskonale sprawdzą się jako zdobienie biura, nadając mu atrakcyjnego, stylowego charakteru.

Fototapety z Londynem – niezwykła podróż

To coś więcej, niż stylowa dekoracja. Fototapety z motywem miasta raczej nie są wybierane przypadkowo, a już fototapety z Londynem – na pewno nie! Mało które miejsce jest bowiem tak charakterystyczne. Jego wyjątkowość sprawi, że wnętrze każdego domu również nabierze odmienności i niezwykłego klimatu, tak dobrze znanego z filmów czy książek, takiego, któremu trudno odmówić uroku.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.4 /5.0

Na podstawie: 44 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu