Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Plakaty na ścianę do biura

Biuro to często miejsce wizerunkowe, którego wygląd odzwierciedla się w ilości klientów. Trendem, który znalazł swoje miejsce również w przestrzeni usługowo-handlowej są plakaty do biura. Niewielkie dzieła sztuki podkreślą charakter wnętrza lub prowadzonej działalności i staną się ciekawym elementem dekoracyjnym. W kolekcji EcoWall24.pl wybierać możesz spośród wzorów retro, klasycznych afiszy czy też czarno-białych grafik utrzymanych w różnej stylistyce. Doskonałym pomysłem będą również plakaty z ciekawymi napisami, które oddziaływać będą na atmosferę i poziom zaangażowania grupy.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Jakie wybrać plakaty na ścianę do biura?

Spośród szerokiego asortymentu sklepu EcoWall24.pl najczęściej wybierane są plakaty do biura z motywacyjnymi cytatami, zabawnymi napisami lub intrygującymi grafikami. Wybierając obraz do zawieszenia w firmie możesz skorzystać z proponowanych przez nas pozycji lub samodzielnie wyszukać grafikę z ogromnej bazy dostępnej na naszej stronie. Bez problemu znajdziesz urokliwe krajobrazy słonecznego lasu jesienią, gór o zachodzie słońca, pięknego pola pełnego słoneczników czy zapierającego dech w piersi jeziora lub morza. Wybrany plakat możesz zamówić wraz z ramą lub bez. Oferujemy klasyczne antyramy lub modele z czarną, srebrną lub złotą ramą. Dzięki temu ostateczny wygląd ozdoby możesz dopasować do stylu wnętrzarskiego wykorzystanego w biurze.

Przyjemne dla oka plakaty do biura mogą być zarówno w języku polskim, jak i angielskim podkreślając wyjątkowość miejsca lub nawiązując do zakresu działalności. Dzięki naszym plakatom na ścianę do biura wprowadzisz pozytywną atmosferę oraz zadbasz o wizerunkowy aspekt prowadzonej aktywności. Minimalistyczne plakaty to nowy trend w aranżacji wnętrz, który cieszy się dużą popularnością zarówno w przestrzeni mieszkalnej, biznesowej, jak i publicznej. Niski koszt, walory estetyczne i możliwość samodzielnego wyboru grafiki to tylko część zalet, jakie napotkasz decydując się na zakupy w sklepie internetowym EcoWall24.pl.

Jakie produkty oprócz plakatów do biura zamówić możesz na EcoWall24.pl?

EcoWall24.pl to miejsce odpowiadające wszystkim potrzebom aranżacyjnym wymagającego klienta. Oprócz wspomnianych plakatów o różnym przeznaczeniu i tematyce, znajdziesz tutaj również fototapety, obrazy na płótnie oraz naklejki. Co więcej, nie musisz korzystać z naszych grafik i obrazów. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy kreator, dzięki któremu zrealizujemy Twoje indywidualne zamówienie np. ze stworzoną przez Ciebie grafiką lub autorskim zdjęciem. Nasycone kolory, ekspresowa wysyłka i profesjonalna obsługa to tylko część z mnóstwa pozytywnych opinii, jakie otrzymujemy od naszych klientów.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.8 /5.0

Na podstawie: 68 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu