Promocja -52% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Plakaty Tatry

Plakaty przedstawiające majestatyczne szczyty Tatr to klasyka, która sprawdzi się nie tylko w mieszkaniu miłośników górskich wypraw. To wyjątkowy motyw dla wszystkich, którym bliska jest natura, piękno naszego kraju, a także siła i niezależność. W naszym sklepie Ecowall24 znajdziesz plakaty Tatry wyróżniające się najwyższą jakością nadruku, dostępne w wielu odsłonach, pasujących do wnętrz o zróżnicowanym charakterze.

Plakaty Tatry - zachwyć się pięknem polskich gór!

Tatry symbolizować mogą nieposkromioną naturę, jej siłę, piękno i potęgę. Każdy miłośnik zarówno samych gór, jak i po prostu naturalnej fauny i flory, z pewnością zachwyci się wspaniałymi zdjęciami potężnych górskich szczytów, rozległymi panoramami i krajobrazami, w których na pierwszy plan wysuwają się typowe dla regionu rośliny lub zwierzęta.

Plakaty Tatry to ponadczasowa propozycja dla młodszych i starszych, która sprawdzi się niezależnie od wystroju mieszkania czy zainteresowań domowników. Taką gustowną ozdobę przestrzeni doceni każdy patriota, przedkładający urok polskich gór ponad egzotyczne ciekawostki. Znasz powiedzenie: „cudze chwalicie, swego nie znacie”? Jeśli doceniasz urodę naszego kraju, zaakcentuj to poprzez włączenie do aranżacji salonu czy pokoju dziennego klasycznego plakatu przedstawiającego wspaniałe polskie góry.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13
Klasyczne plakaty Tatry dla tradycjonalistów

Niewiele jest równie klasycznych motywów jak góry, w szczególności kochane przez wszystkich Tatry. Przedstawiające je plakaty świetnie komponują się z wnętrzami o tradycyjnym charakterze, zarówno tymi eleganckimi, jak i w swojskim klimacie rustykalnym bądź w stylu retro.

Klasyczne plakaty Tatry to przede wszystkim piękne ujęcia górskich szczytów. Możesz samodzielnie wykadrować plakat, dzięki czemu otrzymasz w pełni satysfakcjonujący efekt finalny, dopasowany do Twojego gustu i zmysłu artystycznego. Do wyboru masz ujęcia przedstawiające pojedyncze szczyty lub większe panoramy, a także plakaty z takimi elementami jak jeziora górskie, góralskie chaty, błyszczące w słońcu skały czy rwące potoki. Znajdziesz u nas przedstawienia uwielbianych przez turystów miejsc jak np. Morskie Oko, Hala Gąsienicowa czy Dolina Pięciu Stawów.

Motyw górski w nowoczesnych przestrzeniach

Motywy górski jest tak uniwersalny, że spokojnie zastosować go można również w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Jeśli jednak od klasycznych ujęć szczytów wolisz bardziej oryginalne propozycje, skup się na plakatach zwracających uwagę na piękne detale lub mniej znane miejsca. Może być to plakat przedstawiający stromą drogę na szczyt, wspaniałe górskie rośliny, wagoniki górskiej kolejki czy ludzi jeżdżących na nartach.

Szczególnie ciekawie w nowoczesnych i loftowych przestrzeniach wyglądać będą plakaty Tatry nawiązujące do góralskiego folkloru np. prezentujące podhalańskie wzory, tradycyjne łodzie czy barwne ludowe stroje. Taki zaskakujący kontrast intryguje, skłania do refleksji i tworzy wyrazisty akcent, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.1 /5.0

Na podstawie: 01 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu