Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Naklejki dekoracyjne na ścianę do kuchni

Chcesz nadać swojej przestrzeni wyrazistości, udekorować puste ściany, a to wszystko bez remontu, zbędnych kosztów i bałaganu? Rozwiązaniem są wysokogatunkowe naklejki na ścianę do kuchni od EcoWall24.pl. Dzięki nam nie tylko gustownie zaaranżujesz przestrzeń w sposób estetyczny i przyjemny dla oka, ale również unikniesz mnóstwa przygotowań, kosztów i bałaganu związanego z malowaniem ścian lub klejeniem tapet. Instalacja naszych naklejek dekoracyjnych do kuchni jest prosta i bezproblemowa. Sprawdź, jak dużą kolekcję dla Ciebie przygotowaliśmy.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Naklejki dekoracyjne do kuchni i ich zastosowanie

Naklejki dekoracyjne do kuchni to coraz częściej spotykana forma aranżacji wnętrza z uwagi na łatwość montażu, pełen zakres możliwości użytku, jak i ogromną ilość grafik, jaką dysponuje sklep internetowy EcoWall24.pl. Naklejki na ścianę dedykowane do kuchni to najczęściej grafiki przedstawiające aromatyczne przyprawy, soczyste owoce, zdrowe warzywa, czy też uwielbianą przez większość społeczeństwa filiżankę kawy. Gotowanie lub pieczenie w tak urządzonej kuchni jest czystą przyjemnością, a domownicy czują się w niej komfortowo.

Należy pamiętać, że kuchnia jest miejscem, w którym mieszkańcy spędzają dużo czasu, warto zatem poświęcić chwilę czasu, by wybrać element dekoracyjny, który pozytywnie wpłynie na estetykę i odbiór wnętrza. Nasze naklejki dekoracyjne możesz zastosować nie tylko na ścianie, ale również nakleić na drzwi do kuchni lub na lodówkę. Z pewnością będzie to ciekawy element dekoracyjny, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Wydruk wybranej przez Ciebie grafiki może być przez nas wykonany na folii białej lub przezroczystej, zachowując przy tym idealną jakość wydruku i intensywność barw.

Jak wybrać parametry naklejki dekoracyjnej do kuchni?

W ramach zamówienia możesz również wybrać parametry naklejki dekoracyjnej do kuchni takie jak jej rozmiar, którego maksymalny wymiar wskazany jest po wybraniu grafiki i zależny jest od parametrów obrazu. Ograniczenia wynikają z chęci utrzymania odpowiedniej jakości. Możesz również wybrać wspomniany materiał, czyli naklejka premium (biała folia) lub naklejka typu witraż (przezroczysta), zastosowany efekt (oryginał, czarno-białe, sepia i cold) oraz obrócić lub odbić obraz zgodnie z własnymi upodobaniami. Jeśli chcesz w pełni zadbać o estetykę i wytrzymałość naklejki na ścianę do kuchni, wybierz dodatkową opcję uszlachetnienia. Laminat zabezpieczy obraz przed uszkodzeniami, co pozwoli Ci cieszyć się z dekoracji przez długi czas.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.4 /5.0

Na podstawie: 74 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu