Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Obrazy na płótnie Mapy Świata

Mapa świata to jeden z najbardziej wszechstronnych i ponadczasowych motywów, mogących pełnić funkcję dekoracyjną, a także praktyczną. Obraz płócienny z takim nadrukiem sprawdzi się doskonale zarówno w przypadku klientów prywatnych, jak i biznesowych, zainteresowanych aranżacją przestrzeni biurowej.

Motyw mapy świata: uniwersalny i wszechstronny

Obrazy płócienne z motywem mapy świata to wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie, znajdujące wiele różnych zastosowań. Do wyboru masz inspirujące obrazy z nadrukiem przedstawiającym kulę ziemską w wielu odsłonach, czy też różnorodne mapy. W naszym sklepie Ecowall24 znajdziesz obrazy z innowacyjnymi zdjęciami satelitarnymi, starymi mapami z zamierzchłych czasów oraz inspirującymi grafikami w minimalistycznym stylu. Wszystko to sprawia, że bez problemu wybierzesz obraz na płótnie mapa świata optymalnie dopasowany do własnych potrzeb. Możesz wybrać jeden z wielu rozmiarów, wykadrować obraz w dowolny sposób, ewentualnie zdecydować się na dodatkowe efekty.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Obraz na płótnie mapa świata - rozwiązanie dla biznesu

Motyw mapy świata doskonale sprawdzi się przy aranżacji przestrzeni biznesowej, znajdując swoje zastosowanie w wielu różnych branżach. To ekskluzywny element dekoracyjny świetnie pasujący np. do biura podróży, ale też jako wystrój w firmie zajmującej się logistyką, komunikacją czy marketingiem. Może stanowić nieocenione tło w sali konferencyjnej lub holu siedziby - dzięki możliwości personalizacji przygotujesz np. mapę świata ze znacznikami wybranych przez Ciebie wskaźników. W ten sposób mapa pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale też informacyjną.

Obrazy z mapą świata ułatwiają aranżację przestrzeni w branży edukacyjnej - z powodzeniem wykorzystać je można w przedszkolach, szkołach, czy też placówkach zajmujących się nauką języków obcych.

Mapa świata - idealna dekoracja dla wielbicieli podróży

Obraz na płótnie mapa świata to dobre rozwiązanie nie tylko dla klientów biznesowych. Taka forma wystroju wnętrza spodoba się wszystkim miłośnikom dalszych i bliższych podróży. Powieszona w salonie czy pokoju dziennym przypomina o tym, co bliskie sercu, inspiruje, budzi pozytywne wspomnienia i motywuje do dalszego odkrywania tego, co nieznane.

W tradycyjnych wnętrzach możesz postawić na klasyczne mapy lub gustowne przedstawienia starych map, pochodzące nawet z XVIII-ego wieku. W przestrzeniach o nowoczesnym charakterze najlepiej prezentować się będą obrazy z prostymi, ikonicznymi elementami graficznymi, a także w szarej czy czarno-białej kolorystyce.

Obraz na płótnie mapa świata do pokoju dziecka

Wiele dzieciaków marzy o odkrywaniu świata i fascynuje się dalekimi podróżami. Obraz płócienny z mapą świata to modne rozwiązanie do pokoju dziecięcego, które spotka się z pewnością z entuzjazmem ze strony malucha. Możliwość dosłownego podróżowania palcem po mapie zapewni mnóstwo radości, jednocześnie urozmaicając wystrój pomieszczenia. Mapy świata z podziałem na państwa posiadają dodatkowo wartość edukacyjną, ucząc dzieci lokalizacji i nazw poszczególnych krajów.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.4 /5.0

Na podstawie: 84 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu