Promocja -52% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Obrazy na płótnie Wrocław

Obrazy na płótnie Wrocław to propozycja, która zachwyci każdego miłośnika tego miasta, będącego historyczną stolicą Śląska. Podczas aranżowania mieszkania czy biura warto zadbać o lokalne akcenty - eleganckie i atrakcyjne cenowo płótno z wysokiej jakości nadrukiem to doskonała ozdoba każdego wnętrza, przykuwająca wzrok i inspirująca.

Obrazy na płótnie Wrocław - dla miłośników Śląska

Wrocław to historyczna stolica Śląska, od lat inspirująca artystów, rozkochująca w sobie turystów i budząca ogromny sentyment w mieszkańcach. Atrakcyjne przedstawienia tego miasta to prosty sposób na urozmaicenie aranżowanego wnętrza i nadanie mu niepowtarzalnego charakteru. W naszym sklepie Ecowall24 stawiamy na najwyższą jakość i możliwość personalizacji każdego obrazu, dlatego możesz wybierać spośród obrazów jednoczęściowych, dwuczęściowych czy tryptyków - stwórz kompozycję idealnie dopasowaną do konkretnej przestrzeni! Dzięki temu perfekcyjnie komponować się będzie ze stylem wnętrza, znajdującymi się obok meblami czy innymi dekoracjami.

1 2 3 ... 13

Klasyczne ujęcia do tradycyjnych wnętrz

Aranżujesz przestrzeń o tradycyjnym charakterze, elegancką lub rustykalną, pełną stonowanych barw i subtelnych akcentów? W takim miejscu najlepiej wyglądać będą klasyczne obrazy na płótnie Wrocław, przedstawiające znane miejsca i zabytki jak np. Ratusz Wrocławski, Hala Stulecia, Ostrów Tumski czy piękne Muzeum Narodowe. Takie ujęcia w salonie, pokoju dziennym czy gabinecie podkreślą klasyczny charakter wystroju, a elegancka forma nadruku na płótnie sprawia, że całość będzie wyjątkowo spójna.

Możesz też zdecydować się na mniej tradycyjne zdjęcia, prezentujące inną stronę ukochanego Wrocławia. Nastrojowa fotografia zamglonego miasta, romantyczne ujęcie z widokiem na Most Tumski, malownicze kolorowe kamienice, przed którymi zauważyć można pięknego konia z eleganckim powozem… To właśnie niezwykłe detale budują wyjątkowość miasta i przedstawiającego go obrazu!

Nowoczesne obrazy na płótnie Wrocław

Wrocław to nie tylko zabytkowe budynki i wielowiekowa historia - możesz zdecydować się na obrazy na płótnie Wrocław przedstawiające tętniące życiem i dynamicznie rozwijające się miasto. Sprawdzą się doskonale w przestrzeniach o nowoczesnym charakterze np. w minimalistycznym wnętrzu zdominowanym przez proste formy lub w pomieszczeniu zaaranżowanym w stylu loftowym.

Postaw na zdjęcia ruchu ulicznego nocą, wybierz ujęcia przedstawiające ulice pełne ludzi. W nowoczesnej przestrzeni dobrze wyglądają także proste grafiki, mapy wektorowe czy kolorowe rysunki.

Obrazy na płótnie Wrocław dla biznesu

Obrazy na płótnie przedstawiające Wrocław będą nieocenioną dekoracją każdego wrocławskiego biura. Warto podkreślić lokalny charakter działalności, budując jednocześnie strategię rozpoznawalności marki. To szczególnie istotne w przypadku biznesu o charakterze lokalnym, bądź też nastawionego na turystykę. Obrazy z widokiem na Wrocław to świetny pomysł także w przypadku instytucji miejskich, które w ten sposób spełniać będą zadanie promowania miasta, zarazem zyskując atrakcyjną dekorację przestrzeni.

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu