Promocja -52% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Obrazy na płótnie maki

Piękne, czerwone maki to popularny motyw dekoracyjny, który na obrazie płóciennym prezentować się będzie wyjątkowo okazale. To prosty pomysł na wyrazisty element wystroju, przyciągający wzrok, ożywiający wnętrze i nadające mu niepowtarzalny charakter.

Maki - niepowtarzalna symbolika

Ciągnące się po horyzont pole maków to niepowtarzalny widok - wyjątkowy kolor tych kwiatów sprawia, że trudno oderwać od nich wzrok. Nic dziwnego, że maki to jeden z popularnych motywów dekoracyjnych, chętnie wykorzystywanych w domach prywatnych i w przestrzeni biurowej czy w punktach usługowych.

Maki mają także wyjątkowe znaczenie symboliczne. W Europie kojarzą się z pamięcią i szacunkiem dla bohaterów dwóch wojen światowych, dlatego po obrazy na płótnie z makami mogą sięgnąć osoby, dla których kwestia ta jest wyjątkowo ważna, bądź też instytucje edukacyjne czy zajmujące się pamięcią historyczną.

1 2 3 ... 13

Polne maki - natura i radość życia

Wiejskie, dziko rosnące maki przywodzą na myśl radość życia, beztroskę i poczucie bezpieczeństwa. Obrazy przedstawiające pola maków lub pojedyncze rośliny sprawdzą się doskonale we wnętrzach o charakterze tradycyjnym, stanowiąc wyrazisty akcent pośród stonowanych elementów wystroju. Świetnie wpiszą się także w styl skandynawski lub rustykalny, gdzie nawiązania do natury zawsze są mile widziane. Sielski krajobraz z makami w zbożu lub prezentujący różne rosnące na polu rośliny to perfekcyjne uzupełnienie aranżacji, zapewniające jej pełną harmonię.

Nowoczesne obrazy na płótnie maki do minimalistycznych wnętrz

Nowoczesne obrazy z makami to idealna alternatywa dla tradycyjnych malowanych obrazów. Atrakcyjna cena i łatwość zmiany wystroju to podstawowe plusy tego rozwiązania. Obrazy płócienne z motywem maków to propozycja także dla osób aranżujących nowoczesne i minimalistyczne przestrzenie - czerwony kolor zapewnia świetny kontrast dla subtelnego i prostego wystroju.

Do wyboru masz nie tylko tradycyjne ujęcia tych pięknych roślin, ale też nowoczesne ikony i projekty graficzne 3D, doskonale wpisujące się w klimat modnego loftu czy mebli o prostych, geometrycznych kształtach. Wielbicieli oryginalnych rozwiązań i nietuzinkowego podejścia zadowolą też abstrakcyjne czarno-białe rysunki, stanowiące artystyczną wariację na temat maków.

Maki rozweselą dziecięcy pokój

Maki to wyjątkowo piękne i budzące nastrój radości kwiaty, kojarzące się często z beztroskim dzieciństwem, wakacjami i cudownym latem. Kolorystyka obrazów z motywem tych roślin oraz ich charakter sprawiają, że sprawdzą się świetnie w pokoju dziecięcym. Szczególnie dobrze wyglądać będą w połączeniu ze stylem skandynawskim lub rustykalnym, w których często pojawiają się motywy roślinne bądź związane z naturą. W jasnym pokoju z pojedynczymi wyrazistymi akcentami zyskujesz poczucie harmonii, a jednocześnie eliminujesz ryzyko nudy.

Sprawdź nasze obrazy płócienne z motywem maków dostępne w sklepie Ecowall24 - stawiamy na najwyższą jakość, ekologię i budowanie opartej na zaufaniu relacji z każdym klientem.

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu