Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Kamienie

1 2 3 ... 12

Motyw kamieni od lat cieszy się sporą popularnością. Trudno się dziwić – wprowadza do wnętrza niepowtarzalny klimat, surowy, naturalny, czasem mroczny, a czasem wyjątkowo przytulny. Nie zawsze jednak można sobie pozwolić na to, by stworzyć ścianę z naturalnego kamienia. Wtedy z pomocą przychodzą przepiękne fototapety z kamieniami, które odmienią oblicze każdej ściany!

Piękne fototapety kamienie w różnych stylach

Warto zwrócić uwagę, że fototapety z motywem kamieni cechują się ogromną różnorodnością. Na jednych dekoracjach kamień przedstawia się jako materiał, tworząc jednolitą płaszczyznę, na której największą rolę odgrywa zabawa światłem i cieniami, w innych z kolei kamień ma ściśle określoną formę, gładkiego otoczaka czy muru, a nawet rzeźby. Kamień tworzy tutaj myśl przewodnią, zaś jej realizacje bywają zaskakujące.

Dzięki temu dekoracje można wykorzystać w różnych wnętrzach, a każda z nich będzie stwarzała inny efekt. Na uwagę zasługują również kolory – choć dominuje czerń, biel i szarość, nie brakuje także takich odcieni, jak lapis-lazuli, róż czy innych, wydawałoby się, mało naturalnych, ale wyglądających bardzo oryginalnie i przypominających powierzchnię kamieni szlachetnych.

Kamienna ściana w salonie, sypialni i kuchni

Fototapeta w kamienie to doskonała dekoracja do każdego pomieszczenia, które chce się oryginalnie ozdobić. Sam motyw wydaje się nieco surowy i chłodny, jednak ogromny wybór sprawia, że dekorację można wykorzystać także do ocieplenia wnętrza, dzięki odpowiedniej grze kolorów. Kamienne ściany mogą być zarówno niewielkim dekorem, jak i dużą płaszczyzną, która będzie królowała nad stylowym wnętrzem.

Motyw kamieni na ścianie w sypialni stworzy nowoczesne, ale i nastrojowe, bardzo klimatyczne wnętrze. Nie ma mowy o chłodzie – będzie za to przyjemne orzeźwienie i zmysłowość, tak ważna w sypialni. Kamienna fototapeta równie dobrze można ozdabiać wnętrze kuchni i jadalni. Odrobina surowości nie zaszkodzi w miejscu, w którym królują zapachy i kolory przypraw, radosny gwar i rodzinne ciepło.

Można wybrać także dekorację w bardziej wyrazistym kolorze, nieco abstrakcyjną, która jeszcze bardziej podbije atrakcyjność kuchni i jej radosny, dynamiczny charakter. Jeśli zaś chodzi o salon – kamienie do idealny motyw na ścianę z kinem domowym, ale nie tylko. Dzięki nim można stworzyć wnętrze zarówno w eleganckim, jak i nowoczesnym stylu.

Modne fototapety w kamienie

To nie tylko doskonała alternatywa dla naturalnego kamienia, ale i dla wszelkich innych dekoracji, które nie mają przedstawiać konkretnego obrazu, ale w wyraźny sposób wpływać na odbiór wnętrza. Fototapety kamienie idealnie pasują do nowoczesnych aranżacji, w których króluje metal i szkło, w stylu loftowym czy industrialnym, ale nie tylko – wniosą również elegancję i szyk, a nawet odrobinę luksusu, kojarzonego z marmurami i stiukami. Są ponadczasowe, o mocnym, ale i nieco uniwersalnym charakterze, dzięki czemu zawsze będą tworzyły stylową i modną dekorację.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.6 /5.0

Na podstawie: 36 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu