Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Kraków

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Żaden Nowy Jork, żaden Rzym czy Mediolan – po prostu Kraków. Cudowne miasto, jedno z najpiękniejszych w Polsce, ze wspaniałą własną historią i codziennie piszące ją dla innych. Trudno się w nim nie zakochać – jedna wycieczka wystarczy, by się zachwycić i chcieć wciąż więcej i więcej. Dzięki fototapetom z Krakowem można to miasto odwiedzać kiedy tylko się chce!

Piękno miasta na własnej ścianie

Mało które miejsce ma w sobie taką moc przyciągania. Kraków jest miastem, które w mig urzeka swoją różnorodnością, jest romantyczny, przyciąga swoimi legendami i kusi nowoczesnością. Jego wielowymiarowość codziennie zaskakuje, a piękno zabytkowych budowli stale i niezmiennie zachwyca. Fototapety z Krakowem ukazują cały jego artyzm i charakter, a piękne, pełne detali i kolorów ujęcia sprawiają, że można poczuć całą jego magię i przenieść się na ulice Starego Miasta.

Atrakcyjne ujęcia i piękne perspektywy sprawiają, że dekoracje nie są jak pocztówki, a bardziej jak migawki z pamięci i fragmenty wspomnień ze wspaniałej podróży. Nasycone kolorami, ukazują Kraków w wielu odsłonach, zarówno od nowoczesnej, industrialnej strony, jak i tej zabytkowej. Nie brakuje ujęć słynnych obiektów, z kolei na panoramach doskonale widać ich barwność i bogactwo stylów. Zdobiąc wnętrze fototapetą z Krakowem, można codziennie przechadzać się po uroczych uliczkach, podziwiać piękno architektury i dostrzec to, co umyka w codziennym pośpiechu. Można się na chwilę zatrzymać w ulubionym miejscu i po prostu w nim trwać. Zdjęcia przedstawiające Karków zachwycą wspaniałymi, nasyconymi kolorami i dokładnością. Wyraziste, zawierają detale, które czynią je wyjątkowymi – piękną grę świateł i cieni, głębię nieba, zbliżenia na elementy, które budują niesamowity klimat.

Fototapety do nowoczesnego wnętrza

Nie mija moda na ozdabianie ścian wielkomiejskimi panoramami. Mało które mają w sobie jednak tyle uroku, co Kraków – kolorowy, pełen wdzięku, stary i nowy jednocześnie, a więc taki, który zawsze będzie na czasie, za każdym spojrzeniem zachwycając równie mocno. Fototapety doskonale nadają się do przystrojenia salonu, zarówno nowoczesnego, jak i bardziej klasycznego, szczególnie jeśli wykorzysta się kilka mniejszych obrazów z różnymi ujęciami, tworząc własną ścieżkę spacerową. Soczyste kolory ożywią wnętrze, dodadzą mu radości, a piękne zdjęcia stworzą artystyczny klimat. Bardzo ciekawym pomysłem jest wykorzystanie przestrzennych dekoracji dla optycznego powiększenia małego metrażu. Taka dekoracja z pewnością będzie robiła duże wrażenie.

Artystyczne fototapety z Krakowem – podróż do krainy baśni

Kraków to nie tylko miasto – to kraina wyobraźni, baśni i legend, miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Dzięki fototapecie codziennie będzie można odkrywać jego magię i poznawać miasto na nowo, czy to w zaciszu własnego domu, czy też w biurze. Żadne inne miejsce nie kryje w sobie tyle tajemnic, tyle radości i tyle niezwykłości, co piękna stolica małopolski.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.3 /5.0

Na podstawie: 43 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu