Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety 3D Zakręcone

Lubisz się wyróżniać i zwracać na siebie uwagę? Chcesz, by Twoje mieszkanie też takie było – niezwykłe, nietuzinkowe, przeczące stereotypom i nieco buntownicze? Zapoznaj się z kolekcją zakręconych fototapet 3D w naszym sklepie internetowym EcoWall24. Wśród pomysłów na niekonwencjonalne wykończenie mieszkania te niesamowite tapety o pokręconych wzorach z pewnością znajdą się na jednym z czołowych miejsc. Fotografie na tapetach mogą być bajecznie kolorowe, o barwach tak wyraźnych, że niemal psychodelicznych, mogą też być na nich kontrastowe czarno-białe wzory lub wzory w kilku kolorach. Łączy je zastosowanie efektu trójwymiarowości, który może wywołać zawrót głowy.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Wrzuć barwnik i zamieszaj

Niektóre fototapety z naszej kolekcji zakręconych fototapet wyglądają dosłownie tak, jakby ktoś zamieszał w kuble z farbą i sfotografował efekt końcowy. Wielkie dwu- lub wielobarwne wiry mogą ozdobić Twoją ścianę. Dodatkowo, niektóre z tych wirów, dzięki zastosowaniu iluzji 3D wyglądają tak, jakby za chwilę miały Cię wessać. Tego rodzaju tapety nie są dla mięczaków. Niejeden mógłby się przestraszyć i uciec z pokoju, w którym na jednej ze ścian dominuje gigantyczny powykręcany tunel, kończący się gdzieś w odległej nicości.

Ale bez obaw – fototapety są tak naprawdę płaskie. To tylko złudzenie optyczne sprawia, że wyglądają tak, jakby na ścianie tworzyło się przepastne zagłębienie. To taka fototapeta 3D iluzja. Niektórzy są w niej wręcz zakochani. Dostępne są nie tylko wiry i tunele. Dzięki niektórym fototapetom masz wrażenie, jakby w Twoim pokoju znalazło się dodatkowe pomieszczenie. Może korytarz, który skręca i biegnie gdzieś tam dalej, może sala z kolumną pośrodku. Albo spiralna klatka schodowa, tylko gdzie wtedy jest góra, a gdzie dół?

Fantastyka, zawrót głowy i tęcza

Wyobraźnia nie ma granic, gdy patrzysz na fototapety 3D iluzja. Wiele z nich opiera się na znanym złudzeniu optycznym, które na przykład, po dłuższym wpatrywaniu się w obrazek, sprawia, że Twoje oczy widzą jakby cały świat wirował. Jeśli będziesz mieszkać w pomieszczeniu z taką psychodeliczną fototapetą 3D, możesz czasami mieć problem z utrzymaniem równowagi. Jedną z często wybieranych fototapet 3D wiry jest ta z motywem rodem z Matrixa: zera i jedynki biegnące wokół tunelu, gwałtownie zmniejszające się do środka, wywołują wrażenie, jakbyś pędził tym tunelem wprost do cyfrowego świata. 

Fototapety o kolorowych wzorach wykorzystują przenikanie się barw, by jeszcze bardziej zakłócić rzeczywiste widzenie świata. Warte uwagi są też fototapety przedstawiające… niedomkniętą przesłonę aparatu fotograficznego. W tym gronie fototapet 3D wiry stanowią one pewnego rodzaju uspokojenie zmysłów. Mimo tego wyraźna grafika robi bardzo dobre wrażenie. Podobne do nich są też fototapety przedstawiające żłobkowane wnętrze lufy pistoletu. Zupełnie jak z czołówki filmów o Jamesie Bondzie.

Czyżby wkradła się tu rzeczywistość?

Wśród fototapet 3D psychodelicznych i zakręconych oraz tych przedstawiających optyczne tunele donikąd zaskakują fotografie prawdziwych tuneli. Ujęcia z wnętrza przekopu pod górami, mroczne, pełne niewyraźnych rurociągów i okablowań otwierające się na prześwietlony słońcem górski krajobraz. Z taką fototapetą w pokoju mógłbyś poczuć się jak podróżnik wędrujący po dalekich drogach i wyobrażać sobie, co znajduje się za kolejnym zakrętem. To także godna polecenia i niecodzienna ozdoba ściany.

Znalazło się tutaj też kilka fototapet przedstawiających pokręcone górskie drogi, pełne zakrętów i serpentyn, wnętrze ceglanej studni, a nawet zdjęcie zjeżdżalni na basenie w kształcie ślimaków i spirali. A więc wszystko, co może się skojarzyć z zakręceniem. Fototapety 3D wiry to nie tylko złudzenie, dostępne są też prawdziwe wiry i karuzele. W końcu prawdziwy świat też pełen jest niesamowitych przestrzeni i wydawałoby się niemożliwych kształtów i kolorów. Trzeba tylko je znaleźć.

Jak zdobyć taką fototapetę

Czy to fraktal, czy wzór optyczny sprawiający wrażenie ruchomego, czy inny, po którym kręci się w głowie – fototapety 3D zakręcone to bardzo ciekawy i niezwykły pomysł na ozdobienie wnętrza Twojego mieszkania. Musisz tylko mieć odwagę, by na coś takiego się zdecydować. I nie słuchaj znajomych, którzy będą Ci to odradzać. Jeśli masz pomysł na wnętrze z fototapetą 3D, to masz prawo swoją koncepcję zrealizować. Pracownicy sklepu internetowego z tapetami EcoWall24 chętnie pomogą, doradzą, podpowiedzą, co wybrać i w jakim formacie. Fototapetę trzeba przecież dopasować do pomieszczenia. Ale już wystrój pomieszczenia można dopasować do fototapety.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.0 /5.0

Na podstawie: 10 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu