Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fortepian

Muzyka, a co za tym idzie, instrumenty od wieków inspirują artystów z całego świata i to nie tylko do tworzenia dzieł muzycznych. Same w sobie są natchnieniem do tworzenia ciekawych obrazów. Dziś dzieła sztuki to połączenie wizji artystycznych z użyciem nowoczesnej technologii. Doskonałym przykładem są fototapety z motywem fortepianu. Ten ponadczasowy, elegancki instrument muzyczny z pewnością trafi w gusta nie tylko miłośników klasyki, ale i idących z duchem czasu. W katalogu fototapet wybór różnych odmian i wizji fortepianu jest tak szeroki, że swój idealny motyw odnajdzie każdy.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Fototapety z motywem fortepianu

Po pierwsze fototapeta z fortepianem powinna odzwierciedlać w stu procentach Twój charakter. Z tego też względu dobierz model zarówno pod względem koloru, jak i ogólnego designu. To Twój wybór, czy na Twojej ścianie fortepian będzie prezentować się jako elegancki, klasyczny instrument muzyczny, czy wybierzesz opcję z nutą oryginalnego szaleństwa. Wszystkie z pewnością doskonale sprawdzą się zarówno w sypialni, jak i w salonie.

Dobrze dobrana fototapeta nie tylko wywoła doskonałe wrażenie na Twoich znajomych, ale przede wszystkim pozwoli Ci dobrze się czuć w Twojej własnej przestrzeni. Będzie to doskonały element dekoracyjny, który podkreśli meble oraz każdy detal Twojego pomieszczenia. Niezależnie od materiału, z fototapety bardzo łatwo usunąć różnego typu zanieczyszczenia.

Poznaj typy fototapety z fortepianem

Wśród najczęściej wybieranych materiałów mamy m.in. fototapety lateksowe. Jest to materiał wysokiej jakości, o czym świadczy fakt, że z powodzeniem wykorzystuje się go we wszystkich pomieszczeniach. Zabrudzenia usuwa się przy pomocy wilgotnej szmatki. Jeżeli Twoje pomieszczenie jest mocno eksploatowane, warto zdecydować się na fototapetę winylową, którą nie tylko łatwo jest czyścić, ale i dzięki swojej konstrukcji matuje niedoskonałości.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 5/5.0

Na podstawie: 25 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu