Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Wyspa

Czy kiedykolwiek marzyli Państwo o tym, by przenieść się na bezludną wyspę? A może dawno nie byliście na egzotycznej wycieczce i chcielibyście przypomnieć sobie szum fal, zapach morza, ciepło złocistego piasku? Fototapety z motywem wyspy ożywią Państwa wspomnienia i sprawią, że w domowym zaciszu na sam ich widok poczujecie się błogo. Poczujcie się jak na wakacjach! Zaproście do swojego salonu pełne słońca i kolorów fototapety z kolekcji wyspa, by zamienił się on w przyjazną, stworzoną do relaksu przestrzeń. Sklep ecowall24.pl oferuje dogodne warunki dostawy, a przesyłka dotrze na czas nawet w najbardziej odległe zakątki kraju oraz za granicę. Uniwersalne wymiary fototapety z motywem wyspy rozjaśnią i ożywią każde pomieszczenie. Charakter produktu dopasowany jest niemalże do każdej stylistyki wnętrza. Jesteście chętni, by się o tym przekonać? Jeśli tak, nie zwlekajcie i wybierzcie krajobraz najbliższy Waszemu sercu. Fototapety są też doskonałym pomysłem na oryginalny podarunek – sprawdzą się świetnie jako prezent z okazji urodzin lub parapetówki!

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Jak poprawić odporność fototapety?

Potrzebują Państwo fototapety odpornej na wilgoć w łazience lub kuchni? Warto zdecydować się na zabieg laminowania, dzięki któremu otrzymają Państwo nie tylko dodatkową warstwę ochronną, ale także możliwość czyszczenia fototapety wilgotną ściereczką lub suchą szmatką. Jest to niezbędne, aby obraz na długo pozostał świeży, pełen barw i życia. Przekonajcie się sami, jak szybko dom zmieni się w miejsce, o którym zawsze marzyliście. Idealnie odwzorowane kolory są ucztą dla oczu, a włókninowy spód pozwala oddychać ścianom.

Jak nałożyć fototapetę?

Technika niczym nie różni się od tej stosowanej w przypadku klasycznych tapet. Rolka przyklejana jest za pomocą dokładnie tego samego kleju co zwykła tapeta. Na początek należy przygotować klej zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Bardzo ważne, by klej nanosić na tapetę bezpośrednio przed jej przyklejeniem. W innym wypadku klej zaschnie i wsiąknie w papier. Po nałożeniu warstwy klejącej pozostaje dopasować tapetę do ściany, zaczynając od góry, czyli od strony sufitu. Fototapeta będzie opadać swobodnie w dół, co ułatwi proces przyklejania. Następnie sięgamy po wałek do tapet i usuwamy nagromadzone pod nią pęcherzyki powietrza. W przypadku wydostania się nadmiaru kleju w obszarze krawędzi tapety należy wytrzeć go wilgotną szmatką, zanim zaschnie.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.9 /5.0

Na podstawie: 69 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu