Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Młodzieżowe graffiti

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Szaleństwo kolorów i nieobliczalność form – oto fototapety na miarę XXI wieku! Trudno za nimi nadążyć, wyprzedzają myśli i uczucia, a ich abstrakcyjna forma bierze we władania wszystkie zmysły. Artystyczne, pełne radości i stylu dekoracje całkowicie odmienią wnętrze.

Fototapety graffiti to absolutny hit wśród dekoracji ściennych. Dzięki nim można stworzyć we wnętrzu niepowtarzalny klimat, na wskroś nowoczesny, rodem z ulic wielkiego miasta, a zarazem bardzo przytulny. Elegancja miesza się z ekstrawagancją, a wyobraźnia zostaje poddana próbie, z której wychodzi obronną ręką. To dekoracje, które budują nową przestrzeń.

Fototapety graffiti do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego…

… i w zasadzie każdego innego pomieszczenia! Nie ma bowiem żadnych ograniczeń zarówno pod względem kolorów, jak i motywów. Graffiti, jako sztuka uliczna, rządzi się swoimi prawami i widać to także na ozdobach stworzonych z myślą o ścianach we wnętrzu domu. Dekoracje można wykorzystać jako obrazy i element ożywiający aranżację lub też swoiste murale, zdobiąc całą ścianę. Wnętrze od razu nabierze nowego charakteru, wyrazistego, nowoczesnego i przede wszystkim – oryginalnego.

Wykorzystując fototapetę z graffiti w salonie, nadaje mu się wielkomiejskiego stylu. Nie oznacza to jednak wyzbycia się elegancji – wiele dekoracji przypomina dzieła sztuki, nakreślone ręką abstrakcjonisty, miejscami widać wyraźne inspiracje pracami Picassa, co sprawi, że całe wnętrze nabierze artystycznego klimatu, nieoczywistego, ale bardzo stylowego. Graffiti to także idealna dekoracja do sypialni, szczególnie, jeśli wybierze się nieco spokojniejsze motywy. Nie zmieni to jednak faktu, że taka ściana będzie żyła własnym życiem, wniesie do wnętrza energię i żywioł.

Fototapety z motywem młodzieżowego graffiti to idealny pomysł na dekorację pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Nasycenie kolorami, motywy zaczerpnięte z komiksów i kreskówek czy szaleństwo form i treści doskonale odzwierciedlają zew młodości. Do tego nowoczesność, modny charakter i wzory, które nieprędko się znudzą – z każdym spojrzeniem można odkryć nowy szczegół pełnego detali dzieła. To idealna dekoracja dla kogoś, kto jest w ciągłym ruchu, ma w sobie mnóstwo energii i wciąż chce na nowo odkrywać świat!

Przestrzeń w formie, forma w przestrzeni

Na szczególną uwagę zasługują przestrzenne fototapety graffiti, które w bardzo oryginalny sposób optycznie powiększą pomieszczenie. Doskonale sprawdzą się więc w małych pokojach, korytarzach czy łazienkach, którym nadadzą zupełnie nowej formy. Aby nieco ocieplić wnętrze, warto wybierać dekoracje, w których dominują nasycone kolory, mocne i wyraziste. Z kolei zbyt duże wnętrze również może zachować przytulność poprzez intensywność wzorów i kolorów, które je otulą.

Fototapety to wyjątkowo oryginalny sposób na to, by udekorować ściany. Nowoczesne, a zarazem ponadczasowe, są przepełnione dobrym stylem i artystycznym duchem, który zawładnie całym wnętrzem, nadając mu zupełnie nowe oblicze.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.4 /5.0

Na podstawie: 34 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu