Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Las

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Chciałbyś, choć na chwilę znaleźć się w lesie? Wsłuchać się w ciszę wiatru i śpiewu ptaków w gałęziach? Bo to cisza, mimo że pełna dźwięków. Chciałbyś pooddychać powietrzem? A może na razie wystarczy popatrzeć? Sam widok drzew, słońca przeświecającego przez baldachim z liści i zieleń trawy sięgającej do kolan. Czyż to nie piękne? I możesz taki las mieć w swoim własnym pokoju na co dzień. Dzięki zastosowaniu doskonałej jakości fototapety las na swojej ścianie możesz wyczarować to niezwykłe miejsce u siebie w domu i poczuć się, jakbyś naprawdę tam był. Zapoznaj się z ofertą internetowego sklepu z fototapetami EcoWall24 i wybierz fototapetę dla siebie.

Każdy las jest piękny i takie też są nasze fototapety z lasem

Wolisz las bukowy czy brzozowy zagajnik? A może górski las iglasty? Strumień w lesie? Widok na zbocze porośnięte drzewami? Wybór fototapet z lasem w naszym sklepie internetowym jest ogromny, więc każdy może znaleźć tu dokładnie taką tapetę, która będzie przedstawiała jego marzenie. Mamy nawet lasy tropikalne – pełne paproci i egzotycznych, wiecznie zielonych drzew. Większość fototapet przedstawia las w naturalnych odcieniach zieleni, ale znajdziesz tu także las przykryty śniegiem albo las we mgle lub las jesienią, w złocistych barwach.

Może być las zamglony lub pełen słońca. Monochromatyczny lub radujący spojrzenie feerią kolorów. Tajemniczy i mroczny lub radosny; melancholijny lub obiecujący wesołą, pełną przygód wędrówkę. Fototapety z motywem lasu są tak różne, jak różny jest prawdziwy gąszcz, gdzieś daleko poza miastem. Wnieś odrobinę świeżości i różnorodności do miejsca, w którym spędzasz czas – warto urozmaicić wnętrze domu, biura czy gabinetu urokliwym widokiem, wykonanym na doskonałej jakości materiałach.

Fototapety las we mgle pasuje do wszystkich wnętrz

Fototapety las występują w różnych formatach i można je dopasować do każdej ściany i każdego pomieszczenia. Dla szczególnie wysokich lub długich ścian przygotowane są zdjęcia w podłużnych formatach i doskonałej rozdzielczości. A jeśli wymiary ściany są nietypowe, fototapetę można dowolnie przyciąć, wybierając ten jej fragment, który najbardziej się nam podoba. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasi konsultanci chętnie pomogą – w godzinach pracy naszego sklepu można się z nimi skontaktować telefonicznie, natomiast w okienku czatu wiadomości można nam wysyłać przez całą dobę.

Nie ma znaczenia, jaką funkcję pełni pomieszczenie, w którym chcesz zastosować fototapetę z lasem. Ten motyw pasuje dosłownie wszędzie, bo nic tak nie uspokaja zmysłów jak zieleń liści i poszycia leśnego. W pokoju dziecinnym widok lasu pobudzi wyobraźnię malucha i zachęci go do prawdziwych leśnych wędrówek. W pokoju dziennym przypomni nam wspólne wycieczki, a w kuchni zainspiruje do zdrowszego odżywiania. W poczekalni gabinetu lekarskiego podziała uspokajająco na zdenerwowanych pacjentów, a w pracowni lub w biurze umili godziny pracy.

I jeszcze las, który wygląda trochę inaczej

Wiele naszych fototapet z lasem daje złudzenie trójwymiarowości. To jeszcze jedna ich zaleta, bo wpatrując się w nie, można się dosłownie zatracić w tym widoku. Wśród tych tapet wyróżniają się szczególnie fototapety przedstawiające lasy fantastyczne, wyobrażone. To nie zdjęcia, lecz realistyczne rendery wyobrażonych krajobrazów, rodem z baśni, z książek fantasy lub z gier. Drzewa, które mają drzwi i okna; leśne ścieżki obramione drzewami, które zdają się mieć oczy lub przybierają niesamowite kształty. Wielki Księżyc i czerwone muchomorki. To coś dla osób o bogatej wyobraźni.

Przepiękne są także fototapety przedstawiające wodę w lesie. Leśne strumienie i jeziorka, wodospady lub nawet deszcz kapiący z liści. Kiedy drzewa odbijają się w zwierciadle wody, to jakby tego lasu było więcej, a uchwycone na długiej migawce rozmyte strugi dodają tajemniczości i uroku. Fototapety przedstawiające leśną łąkę i kwiaty to kolejny przykład tego, jak różnorodny może być las. Jeśli zachwyca Cię piękno przyrody, warto rozejrzeć się w naszej ofercie, bo fototapety z lasem mogą przenieść Cię do zupełnie innego świata.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.8 /5.0

Na podstawie: 88 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu