Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Samoloty

1 2 3 ... 12

Pierwszy lot samolotem wprawił cały świat w zachwyt. Latanie jest przecież od zarania dziejów symbolem wolności i nieograniczonych możliwości, przekraczania granic i wytyczania nowych kierunków. Fototapeta z samolotem to doskonała dekoracja do pokoju chłopca lub dziewczynki, dorastającego dziecka, nastolatka lub dorosłego marzyciela. Podniebne przygody na fototapecie pozwolą również optycznie powiększyć niewielki salon lub sypialnię inżyniera, zafascynowanego przemyślanymi konstrukcjami.

Wyobraź sobie, że siedząc na kanapie, przenosisz się w świat podniebnych podróży! Podziwiaj fototapety w samoloty, które wznoszą się nad chmurami, odsłaniając miejscami surowe i doniosłe szczyty gór. Fototapety w samoloty turystyczne, pasażerskie, myśliwskie, na lotniskowym pasie startowych, przygotowujące się lotu podczas wschodu słońca. Awionetki, szybowce i dwupłatowce, które majestatycznie unoszą się nad ziemią. Wybierz wzór fototapety, który wyzwala energię lub koi zmysły – największy wybór w Ecowall24.pl!

Fototapety samoloty – 4 zasady przyklejania

Jeśli zdecydowałeś się już na wymarzone zdjęcie samolotu, które znajdzie się na Twojej fototapecie, potrzebujesz kilku rad, jak i gdzie przykleić to swoiste dzieło sztuki w mieszkaniu lub domu rodzinnym.

  • Rodzaj materiału – wybierz materiał, na którym zostanie wydrukowane zdjęcie samolotu. Fototapeta z materiału lateksowego zakryje lekkie niedoskonałości na ścianie. Jest wykonana z papieru z domieszką lateksu, dzięki czemu jest trwała i odporna na drobne uszkodzenia mechaniczne. Sprawdzi się doskonale w sypialni lub w salonie. Fototapeta winylowa na flizelinie jest gładka, trwała i bardzo wytrzymała. Materiał przepuszcza parę wodną, co pozwala oddychać ścianom, więc doskonale nadaje się do kuchni, przedpokoju lub łazienki. Trwała powłoka zewnętrzna pozwala na łatwe czyszczenie. Wysokiej jakości fototapeta samoprzylepna od Ecowall24.pl dedykowana jest aplikacjom na ściany, meble i drzwi. Wymaga gładkiej powierzchni, w zamian oferuje zaś łatwy montaż i usuwanie bez uszkodzeń nawierzchni.
  • Typ pomieszczenia – miejsce przyklejenia fototapety zależy w dużej mierze od typu pomieszczenia. W sypialni zwykle fototapeta pojawia się na ścianie z wezgłowiem łóżka. Taka aranżacja sprawia niezwykłe wrażenie, ale tuż przed snem, leżąc już w łóżku, nie nacieszymy się jej widokiem. Po otwarciu oczu również możemy zapomnieć o przeniesieniu się wysoko w chmury. Warto zdecydować się na przyklejenie fototapety z samolotem na w pełni odsłoniętej i widocznej z pozycji leżącej ścianie sypialni. Najlepiej tej, która jest dobrze oświetlona promieniami wschodzącego słońca. Jasne kolory optycznie powiększą wnętrze. Na ciemne fototapety w dużej sypialni warto przeznaczyć wydzielony pas, znacznie węższy niż cała powierzchnia ściany. W pokoju dziecięcym przyklej tapetę na ścianie w miejscu wyznaczonym do zabawy, z dala od biurka, które ma służyć skupieniu podczas nauki i odrabiania lekcji. Możesz bawić się stylami – od rysunkowej fototapety w stylu kolorowanki, przez ręcznie malowane ilustracje, po realistyczne zdjęcia podniebnych manewrów. Fototapety w samoloty potrafią rozbudzić wyobraźnię! W kuchni lub jadalni lotnicza fototapeta będzie wyglądała świetnie na ścianie tuż za stołem, zwłaszcza w wysokich pomieszczeniach, np. loftach z antresolą. Optyczne powiększenie i głębia w niewielkim przedpokoju to zadanie dla fototapety w samoloty przyklejonej naprzeciwko lustra. Biorąc kąpiel w przestronnej łazience bez okna, w świat marzeń o lataniu przeniesiesz się przyklejając fototapetę z motywem lotniczym na ścianie, leżącej wzdłuż wanny.
  • Funkcjonalność – zanim przykleisz fototapetę do ściany, drzwi lub mebla, zastanów się nad najlepszej jakości wykończeniem. Dzięki dodatkowej opcji laminowania Twoja fototapeta będzie znacznie bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz odbarwienia na skutek czyszczenia. To ważne, zwłaszcza w kuchni, gdzie łatwo o tłuste plamy oraz wilgoć z osiadającej pary wodnej. Podobnie rzecz ma się z fototapetą w łazience – musi być wykonana z trwałego i oddychającego materiału, o powierzchni, która łatwo poddaje się czyszczeniu. Przedpokój jest szczególnie wrażliwym miejscem, jeśli chodzi o zabrudzenia i uszkodzenia. Tapeta winylowa z fizeliną, dodatkowo laminowana, pozwoli zapomnieć o uciążliwych plamach z błota lub otarciach. Fototapeta powinna być nie tylko nowoczesna, ale i funkcjonalna!
  • Design – fototapety w samoloty doskonale dopełnią wnętrza zaprojektowane w stylu industrialnym. Połączenie szkła, metalu, surowego betonu, cegieł, miedzi oraz realistycznego zdjęcia zabytkowego samolotu, wznoszącego się tuż pod wysokim sufitem sprawia wrażenie lekkości i nowoczesności. Surowy, skandynawski design, a więc szarości, zimne błękity i biele, doskonale ociepli subtelna fototapeta z motywem lotniczym, np. awionetka, wyłaniająca się z chmur nad ośnieżonymi, alpejskimi stokami. Romantyczna sypialnia z fototapetą z wodolotem, lądującym na oceanicznym wybrzeżu wraz z zachodem słońca, pozwoli zasypiać z wizją kolejnej podróży

Fototapety samoloty – przenieś się w świat marzeń o lataniu, dzięki wzorom fototapet w Ecowall24.pl. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.8 /5.0

Na podstawie: 58 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu