Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Wrocław

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Ma niezwykły klimat, stanowi mieszankę wielu kultur, ostoję dla artystów i drugi dom dla studentów. Jego Starówka, urocze kamienice i liczne atrakcje przyciągają turystów z całego świata. Ostrów Tumski, ukryte krasnale, Fontanna Zdrój… Całe miasto jest po prostu zachwycające, co doskonale widać na pięknych fototapetach z Wrocławiem.

Dekoracje w modnym, miejskim stylu

Nie trzeba wybywać za szeroki ocean czy szukać inspiracji na modne wnętrze w filmach. Oczywiście, można chwalić cudze, ale nie zmienia to faktu, że nasze jest dobrze znane ze swojego piękna! Wrocław to prawdziwa perełka na mapie najpiękniejszych miejsc nie tylko w Polsce, a fototapety z Wrocławiem oczarują każdego, kto poszukuje modnej i stylowej dekoracji do swojego wnętrza.

Przepiękne ujęcia Wrocławia zarówno nocą, jak i za dnia, przyprawią o szybsze bicie serca. Wspaniałe kamienice, charakterystyczne budynki, kolory, które sprawiają, że miasto tętni życiem, wyjątkowo dobrze będą się prezentowały na ścianach, ożywiając wnętrze, dodając mu ciepła i wielkomiejskiego stylu. Na uwagę zasługują kadry, które przedstawiają Wrocław z lotu ptaka, a także zbliżenia na jego charakterystyczne zakątki. Odpowiednio dobrana dekoracja może zarówno zwiększać, jak i zmniejszać optycznie wnętrze, a także diametralnie zmieniać jego klimat.

Fototapety Wrocław do salonu i sypialni

Wrocław nocą to idealna dekoracja do mocno nasłonecznionych, jasnych pomieszczeń, którym chce się nadać nieco przytulności i stworzyć efekt przyjemnej ciasnoty. Szczególnie dobrze sprawdzą się dekoracje prezentujące mocne zbliżenie na określony cel. Także do sypialni nocna panorama miasta będzie idealna, tworząc zmysłowy klimat, sprzyjający relaksowi.

Na uwagę zasługują przestrzenne fototapety z Wrocławiem, które wyraźnie wpłyną na odbiór wnętrza. Wykorzystane w wąskim przedpokoju optycznie go powiększą, a do tego będą niczym zaproszenie na przyjemny spacer!

Dekoracje można wykorzystać niemal w każdym pomieszczeniu, zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i biurowej. Przyciągną uwagę swoją dokładnością, przepięknym oddaniem kolorów i swoistą dynamiką. A przede wszystkim – wspaniałymi ujęciami Wrocławia, do którego zawsze chce się wracać.

Nowoczesne fototapety Wrocław

Można je wykorzystać na wiele różnych sposobów, nie tylko jako wielkoformatowe dekoracje na jedną ścianę. Miłośnicy tego pięknego miasta mogą fototapety z Wrocławiem zaadaptować jako obrazy i stworzyć sobie piękną galerię. Bardzo ciekawe, np. do kuchni czy domowego biura, są grafiki – rysunki czy szkice, zarówno w bardziej naturalnej, jak i abstrakcyjnej formie, będące nietypową i wyjątkowo oryginalną ozdobą.

Niezależnie od tego, którą fototapetę z Wrocławiem się wybierze – każda będzie urzekała swoim pięknem, głębokimi kolorami, detalami i po prostu tym, co przedstawia. Wrocław zmienia ludzi, może zmienić także wnętrze i z pewnością zrobi to w wyjątkowo dobry sposób.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.7 /5.0

Na podstawie: 47 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu