Promocja -52% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Japonia

Japonia to wspaniały, fascynujący kraj, który urzeka nie tylko swoimi tradycjami i kulturą, ale także pięknymi widokami. Można o nim marzyć, a można też wybrać przepiękną fototapetę z Japonią, by codziennie móc podróżować w wyobraźni to jej uroczych zakątków.

Dekoracje w japońskim stylu

Nie ma mowy o pomyłce. Już pierwszy rzut oka na fototapety z Japonią pozwala bez problemu ocenić, z jakim miejscem ma się do czynienia. Wspaniałe, pełne nasyconych kolorów fotografie przedstawiają wszystko, co charakterystyczne dla tego niezwykłego kraju. Atrakcyjne budowle, dobrze znane z książek czy filmów lub też z własnych wspomnień, przepiękne kwitnące drzewa, wielkie aglomeracje i miejsca kultu, pomniki przyrody i wspaniałe monumenty – wszystko to zobrazowane jest w bardzo dokładny sposób, ukazane w pięknym świetle, z prawdziwym namaszczeniem i wyczuwalnym klimatem.

Fototapety z motywem Japonii to zarówno naturalne zdjęcia, jak i abstrakcje i grafiki, idealne dla fanów sztuki i kultury japońskiej. Każdą dekorację cechuje wyjątkowy charakter, niezależnie od tego, czy wybierze się miejską panoramę czy minimalistyczną ozdobę. Na szczególną uwagę zasługują gry świateł – Japonia ukazana jest i w pełnym słońcu, i o zmroku, pod błękitnym lub nocnym niebem, dzięki czemu będzie można dobrać dekorację odpowiednio do tego, jaki klimat chce się stworzyć we wnętrzu.

1 2 3 ... 13

Modne fototapety Japonia do nowoczesnego wnętrza

Orientalny klimat niekoniecznie musi oznaczać wyłącznie ciągły zapach kadzideł i zawieszone dzwoneczki. Nawet w minimalistycznym wnętrzu, urządzonym lekko, z dominującą bielą, już sama fototapeta z Japonią wystarczy, by stworzyć aranżację o ściśle określonym charakterze. Na dekoracjach – w zależności od tego, co przedstawiają - dominują takie kolory, jak błękit, róż, czerwień, zieleń i brąz, a więc w głównej mierze ciepłe, nasycone kolory, które sprawią, że pomieszczenie stanie się przytulne, miłe, z wyraźnym wschodnim klimatem.

Fototapeta z motywem Japonii idealnie sprawdzi się więc w sypialni, jako miejscu, które powinno być swego rodzaju świątynią relaksu i odpoczynku. Także w salonie motyw pięknego, kwitnącego drzewa czy charakterystyczna budowla będą wyglądały bardzo ciekawie, szczególnie w asyście białych lub drewnianych mebli. Ciężko także o lepszą dekorację do kuchni, szczególnie dla miłośników azjatyckich smaków. Taka dekoracja z pewnością będzie stanowiła idealną inspirację.

Piękne fototapety z Japonią – sposób na wyjątkowy klimat

Niekoniecznie trzeba być miłośnikiem Japonii, by wybrać fototapetę z jej motywem. Takie dekoracje to przede wszystkim ukazanie piękna przyrody i architektury, orientalne kolory i atrakcyjne widoki. A z takimi zawsze chce się obcować, niezależnie od tego, czy który kraniec świata przedstawiają. Fototapety z Japonią są jednak bardzo charakterystyczne, mają w sobie niezwykłość i ducha obcej kultury, który przeniknie do wnętrza, zdobiąc je wyjątkowo nastrojowo i klimatycznie.

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu