Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Japonia

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Japonia to wspaniały, fascynujący kraj, który urzeka nie tylko swoimi tradycjami i kulturą, ale także pięknymi widokami. Można o nim marzyć, a można też wybrać przepiękną fototapetę z Japonią, by codziennie móc podróżować w wyobraźni to jej uroczych zakątków.

Dekoracje w japońskim stylu

Nie ma mowy o pomyłce. Już pierwszy rzut oka na fototapety z Japonią pozwala bez problemu ocenić, z jakim miejscem ma się do czynienia. Wspaniałe, pełne nasyconych kolorów fotografie przedstawiają wszystko, co charakterystyczne dla tego niezwykłego kraju. Atrakcyjne budowle, dobrze znane z książek czy filmów lub też z własnych wspomnień, przepiękne kwitnące drzewa, wielkie aglomeracje i miejsca kultu, pomniki przyrody i wspaniałe monumenty – wszystko to zobrazowane jest w bardzo dokładny sposób, ukazane w pięknym świetle, z prawdziwym namaszczeniem i wyczuwalnym klimatem.

Fototapety z motywem Japonii to zarówno naturalne zdjęcia, jak i abstrakcje i grafiki, idealne dla fanów sztuki i kultury japońskiej. Każdą dekorację cechuje wyjątkowy charakter, niezależnie od tego, czy wybierze się miejską panoramę czy minimalistyczną ozdobę. Na szczególną uwagę zasługują gry świateł – Japonia ukazana jest i w pełnym słońcu, i o zmroku, pod błękitnym lub nocnym niebem, dzięki czemu będzie można dobrać dekorację odpowiednio do tego, jaki klimat chce się stworzyć we wnętrzu.

Modne fototapety Japonia do nowoczesnego wnętrza

Orientalny klimat niekoniecznie musi oznaczać wyłącznie ciągły zapach kadzideł i zawieszone dzwoneczki. Nawet w minimalistycznym wnętrzu, urządzonym lekko, z dominującą bielą, już sama fototapeta z Japonią wystarczy, by stworzyć aranżację o ściśle określonym charakterze. Na dekoracjach – w zależności od tego, co przedstawiają - dominują takie kolory, jak błękit, róż, czerwień, zieleń i brąz, a więc w głównej mierze ciepłe, nasycone kolory, które sprawią, że pomieszczenie stanie się przytulne, miłe, z wyraźnym wschodnim klimatem.

Fototapeta z motywem Japonii idealnie sprawdzi się więc w sypialni, jako miejscu, które powinno być swego rodzaju świątynią relaksu i odpoczynku. Także w salonie motyw pięknego, kwitnącego drzewa czy charakterystyczna budowla będą wyglądały bardzo ciekawie, szczególnie w asyście białych lub drewnianych mebli. Ciężko także o lepszą dekorację do kuchni, szczególnie dla miłośników azjatyckich smaków. Taka dekoracja z pewnością będzie stanowiła idealną inspirację.

Piękne fototapety z Japonią – sposób na wyjątkowy klimat

Niekoniecznie trzeba być miłośnikiem Japonii, by wybrać fototapetę z jej motywem. Takie dekoracje to przede wszystkim ukazanie piękna przyrody i architektury, orientalne kolory i atrakcyjne widoki. A z takimi zawsze chce się obcować, niezależnie od tego, czy który kraniec świata przedstawiają. Fototapety z Japonią są jednak bardzo charakterystyczne, mają w sobie niezwykłość i ducha obcej kultury, który przeniknie do wnętrza, zdobiąc je wyjątkowo nastrojowo i klimatycznie.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 5/5.0

Na podstawie: 55 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu