Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Smoki

Twoje dziecko rozpiera energia, jego zainteresowania zmieniają się każdego dnia. Fascynuje go świat, szczególnie ten bajkowy. Jego idolem są najwięksi superbohaterowie i bajkowe postacie. Dzięki zaawansowanej technologii możesz sprawić, że w swoim pokoju Twoja pociecha będzie czuła się, jak w zaczarowanym świecie fantasy. Doskonałym rozwiązaniem jest fototapeta w smoki. Ich aranżacje są różnorodne, ale każda jest fascynująca. Fototapety mogą być tradycyjnie, w technologii 3D lub podświetlane. Wszystko po to, aby pozytywnie wpłynąć na wyobraźnie Twojego dziecka. Nasze propozycje wyróżnia kolorystyka prezentująca się na ścianach niewiarygodnie, a tym bardziej w odpowiednim podświetleniu.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Fototapety w smoki - idealny wybór dla Twojej pociechy

Pokój dziecka bardzo często odzwierciedla jego pasje, zainteresowania, gdyż w takiej przestrzeni czuje się pewnie i bezpiecznie. Fototapety w smoki to z pewnością oryginalne i stylowe rozwiązanie. Dzięki wysokiej jakości wykonania ulubione postacie stają się wręcz na wyciągnięcie ręki, a pokój zamienia się w bajkowy świat.

Fototapety w smoki są trwałe, odporne na uszkodzenia, a różnego typu zanieczyszczenia można w łatwy sposób usunąć. Ich montaż jest równie bezproblemowy. Jest to idealne, praktyczne rozwiązanie nie tylko do dziecięcego pokoju, ale również do aranżacji małego placu zabaw czy sal przedszkolnych, które prowadzisz.

Fototapeta ze smokami - nie tylko dla dzieci

Fototapeta ze smokami daje tak fascynujący efekt, że trafiają w gusta także dorosłych. Efekt ich barwnej kolorystyki, ciekawego wzornictwa powoduje, że doskonale sprawdzą się w specjalistycznym salonie. W tym wypadku zamiast kolorowych, typowo dziecięcych motywów, można zastosować nieco bardziej klasyczne, stonowane wzory imitujące naturalne zwierzęta. W takim wydaniu możesz śmiało wykorzystać je w gabinecie masażu czy chińskiej restauracji.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.9 /5.0

Na podstawie: 29 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu