Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Łąka

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Trudno o coś bardziej kojącego, niż widok bezkresnej, zielonej łąki na tle błękitnego nieba. Tak chciałoby się spędzać każdą chwilę – leżąc i wdychając woń polnych kwiatów, łapiąc delikatne promienie słońca i wiatr we włosy. I jeszcze te piękne widoki! Dokładnie tak piękne, jak na fototapetach w łąki, pełnych uroku dekoracjach, które odmienią wnętrze nie do poznania!

Piękno matki natury

Możliwość podziwiania przyrody, obcowania z nią i rozkoszowania się jej pięknem jest wyjątkowym darem, szczególnie wtedy, gdy tych chwil nie ma zbyt wiele. Na szczęście, dzięki wyjątkowo pięknym i bardzo naturalnym fototapetom z łąkami, można samemu stworzyć przestrzeń, która pozwoli każdego dnia wpadać w zachwyt. Na cudownych zdjęciach zostało ujęte całe piękno natury – wielkie morza traw, dzikość polnych kwiatów, fascynujące zabawy światła o wschodzie i zachodzie słońca, taniec chmur, a nawet zwierzęta, tak wspaniale uzupełniające dzikie łąki. To wszystko sprawia, że dekoracje wniosą do wnętrza wyjątkową świeżość i lekkość, a zarazem dynamikę i energię płynącą prosto z natury.

Fototapety z motywem łąki zachwycają swoimi kolorami. Króluje błękit i zieleń, wspaniałe, wiosenne zestawienie, ale nie brakuje też urozmaiceń. Pojawiają się góry i kolorowe kwiaty, a także pochmurne niebo. Na szczególną uwagę zasługują fototapety właśnie z polnymi kwiatami, naturalnymi, w pięknych barwach. Dzięki bardzo dokładnym ujęciom widać mnóstwo detali, dzięki którym wpatrywanie się w taką dekorację będzie prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Stylowe fototapety łąka do salonu, sypialni i jadalni

Dzięki tym ozdobom stworzy się wnętrze o wyjątkowo urokliwym klimacie. Fototapety w łąki pięknie będą się prezentowały we wnętrzach, gdzie króluje biel – w ciekawy sposób przełamią ją, ożywiając i ocieplając pomieszczenie. To także odpoczynek dla oczu – zieleń to zdrowy kolor, sprzyjający relaksowi. W salonie można je wykorzystać na wiele sposobów – jako ozdobne panele, obrazy, np. w formie tryptyku czy też jako dekor na większej ścianie. Będą wyrazistymi punktami skupiającymi pozytywną energię.

W sypialni z kolei motyw łąki ukoi, wyciszy, ułatwi odprężenie się, a zarazem zmotywuje do codziennego wstawania – to niemal jak zaproszenie na spacer! Dzięki dokładności zdjęć, ich naturalności i bogactwie kolorów każda noc będzie przypominała drzemkę na łonie natury.

Wykorzystując fototapetę z łąką w jadalni, codziennie będzie można poczuć się jak podczas pikniku. To zmieni charakter każdego posiłku. Szczególnie pozytywnie będzie się to odbierało w środku zimy! A łąka w łazience? To również idealne połączenie – relaksująca kąpiel z pięknymi widokami brzmi jak spełnienie marzeń.

Nowoczesne fototapety z łąkami

Piękne, nasycone kolory, wspaniałe ujęcia, panoramy i zbliżenia – każda fototapeta z łąką będzie zachwycająca. Te niezwykle urocze dekoracje wywołują wyłącznie pozytywne skojarzenia, mają w sobie moc i energię, które udzielą się całemu wnętrzu i jego mieszkańcom.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.9 /5.0

Na podstawie: 49 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu