Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Surrealistyczne

Jednokolorowe ściany malowane standardowo farbą nie przekonują każdego. Bywają monotematyczne, a w konsekwencji nudne. Współcześnie dominującym trendem w architekturze wnętrz jest oryginalność. Nietuzinkowe kolory i wykończenia, zestawienia barw oraz niebanalne zdobienia doskonale współgrają z indywidualnością domowników. W wielu sytuacjach chęć posiadania ciekawego wnętrza odzwierciedlającego charakter właściciela objawia się w dopasowywaniu ciekawych zdobień na ścianach. Świetną propozycją pozostają wygodne w montażu fototapety o odpowiednio dopasowanej tematyce. Przykładem doskonałego zestawienia racjonalizmu z brakiem zahamowań są motywy stworzone na fototapetach surrealistycznych. Niebanalne zestawienia kolorystyczne, kształty i historie, które zabierają w wyjątkowy, nieco abstrakcyjny świat. Wystarczy chwila, aby odmienić swoje wnętrze i powitać nurt surrealizmu w swojej aranżacji.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Oryginalne fototapety surrealistyczne

Cechą charakterystyczną motów wykorzystywanych przez surrealistów był całkowity brak zahamowań. Niedostępność jakichkolwiek ograniczeń był dobrym sposobem na odblokowanie artystycznej duszy. Fototapety surrealistyczne z naszej oferty doskonale oddają charakter nietuzinkowej sztuki.

Pełne tajemnicy i ciekawości odzwierciedlają ulubione motywy wykorzystywane przez niepowtarzalnych mistrzów. Tak wyjątkowa ozdoba na ścianie z pewnością przykuję uwagę nawet najbardziej wymagających. Fototapeta surrealistyczna doda przestrzeni charakteru i indywidualności. Idealnie wkomponuje się w aranżację domu, ale również z powodzeniem ozdobi ścianę w biurze, recepcji, hotelu czy restauracji.

Wygodne i proste w montażu fototapety surrealistyczne

Fototapety surrealistyczne oprócz oryginalnego designu charakteryzują się również łatwością montażu. Prosta i intuicyjna instrukcja obsługi z pewnością pomoże szybko stworzyć nietuzinkową, pojedynczą ścianę lub zagospodarować przestrzeń w całym pomieszczeniu. Postępując zgodnie z informacjami producenta, fototapeta będzie zdobić je przez długi czas, gwarantując jakość i odporność na działanie czynników niekorzystnych. W naszej ofercie mamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, a półprodukty, z których powstają fototapety, pozostają bezpieczne i trwałe.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.4 /5.0

Na podstawie: 94 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu