Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Nuty

Tam, gdzie pojawia się muzyka, natychmiast poprawia się nastrój i potęguje przeróżne, ale często silne emocje. Muzyka inspiruje nie tylko do tworzenia dźwięków, ale i obrazów. Jeśli dołożymy do nich porcje nowoczesnych trendów, to możemy być pewni unikalnego efektu. Takie właśnie są fototapety z nutami - ponadczasowe, ale jednocześnie nowoczesne. W tym wypadku nuty prezentowane są w różnorodny sposób. Patrząc na nie, można mieć wrażenie, że słyszy się ulubioną melodię!

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Fototapety w nuty - niepowtarzalny klimat

Jeżeli jesteś artystą, to fototapeta w nuty będzie Cię inspirować do tworzenia kolejnych dzieł. Jeśli po prostu uwielbiasz muzykę i nie wyobrażasz sobie dnia, aby nie oddać się jej dźwiękom, to będziesz mieć wrażenie, że stale uczestniczysz w niesamowitym, artystycznym przedsięwzięciu. Trzeba przyznać, że motyw nut zawsze dobrze się prezentuje, nadając pomieszczeniu elegancji.

Jeżeli fototapeta w nuty ma zawisnąć w Twoim salonie, możesz być pewien, że zrobi ogromne wrażenie na gościach. W przypadku umieszczenia jej w sypialni pozwoli Ci na cudowny relaks po ciężkim dniu. Jest wiele zalet posiadania takiej fototapety - są to nie tylko aspekty wizualne, ale też praktyczne. Jedną z nich jest optycznie powiększenie powierzchni pomieszczenia za pomocą odpowiednio dobranego wzoru.

Fototapeta z nutami - sztuka i styl w jednym

Takie wizualizacje przede wszystkim łatwo się nakłada - dokładnie w taki sam sposób, jak tradycyjną tapetę. Dla jeszcze bardziej niecierpliwych polecamy fototapetę z opcją samoprzylepną. Można także zdecydować się na usługę z montażem. Fototapeta w nuty jest też łatwa w utrzymaniu w czystości - wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia można usunąć, delikatnie przecierając ściany wilgotną szmatką.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.6 /5.0

Na podstawie: 26 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu