Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Naklejki dekoracyjne na ścianę do łazienki

Niewiele osób ma świadomość istnienia na rynku mnóstwa ciekawych i nowoczesnych dodatków dekoracyjnych do łazienek. Większość z nich stosuje typowe rozwiązania, np. w postaci nowych szafek, figurek czy pojemników. Jednak od zawsze doskonałym wyborem są naklejki na ścianę do łazienki, które dosłownie zmieniają całą przestrzeń i znacznie ją ożywiają. Ponadto są niespotykane i tym samym bardzo się wyróżniają na tle klasycznych ozdób. Na naszej stronie znajdziesz najlepsze i najciekawsze naklejki dekoracyjne do łazienki. Wszystkie mają atrakcyjną stylistykę i są skierowane zarówno dla osób lubiących minimalizm, jak i dla tych, którzy cenią sobie bardzo kolorowe dodatki.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Naklejki na ścianę do łazienki – różnorodne, ciekawe i nietypowe

Bardzo dużą zaletą naklejek jest ich różnorodność. Spośród dziesiątek wzorów znajdują się takie, które będą odpowiednie praktycznie dla każdego. Dorośli, którzy lubują się w nowoczesnym wystroju, z pewnością skuszą się na nadruki monochromatyczne, np. w formie dmuchawca lub ciekawego widoku w skali szarości. Z kolei osoby, dla których barwne życie musi mieć odzwierciedlenie także w otoczeniu własnych czterech ścian, powinni zerknąć na widoki przedstawiające egzotyczne plaże i palmy, czy na abstrakcyjne wzory w dziesiątkach barw.

Dekoracyjne naklejki do łazienki na ścianę mają także zaletę, którą warto poznać jeszcze przed zakupem – dosłownie zmieniają stylistykę pomieszczenia. Przy użyciu jednej naklejki można bowiem rozweselić smutne, ciemne pomieszczenie lub odwrotnie – nieco wyciszyć łazienkę zbyt pstrokatą i kolorową. Naklejki na ścianę do łazienki potrafią także wizualnie powiększyć przestrzeń, szczególnie warianty białe i bardzo jasne. Ciemne z kolei są bardzo nowoczesne i warto je zastosować do jasnej łazienki, najlepiej z dużym dostępem do światła. Czarna naklejka umieszczona na białej ścianie wygląda niezwykle futurystycznie i zarazem atrakcyjnie.

Naklejki do łazienki 3D na ścianę – dbamy o jakość i precyzję wykonania

W sklepie internetowym Ecowall24.pl znajdziesz jedynie naklejki dekoracyjne łazienkowe najwyższej jakości. Różnica między naszą marką, a innymi jest dosłownie zaskakująca. Kolory są znacznie żywsze i dłużej zachowują swój piękny wygląd, co jest zasługą trwałości nadruku. Naklejki do łazienki 3D zupełnie odmienią Twoje wnętrze!Naklejki do łazienki na ścianę naszej produkcji mają bardzo ostre wzory, pełne detali i szczegółów, dlatego wyglądają równie pięknie z bardzo bliska, co z dużej odległości. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, iż przejścia kolorów są bardzo płynne, a czernie charakteryzują się dużą intensywnością. Ponadto warto również zwrócić uwagę na praktyczność prezentowanych naklejek na ścianę do łazienki. Doskonale radzą sobie w pomieszczeniach sanitarnych, w których panuje duża wilgoć. Dekoracje nie odklejają się pod jej wpływem od ściany, a różnica temperatur w żaden sposób nie niszczy grafik. Zamów już dziś naklejki dekoracyjne na ścianę do łazienki i stwórz w niej nową, lepszą stylizację.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 5/5.0

Na podstawie: 75 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu