Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Obrazy na płótnie z nowoczesnym motywem

Obrazy płócienne od dziesiątek lat są ozdobą wnętrz. Małe i duże obrazy na płótnie niezależnie od stylu panującego w domu, mieszkaniu czy miejscu pracy wnoszą klimat sztuki i artystycznego ducha. Nie każde wnętrze i nie w każdych okolicznościach można jednak  ozdobić ręcznie malowanym dziełem sztuki. Współczesna technologia daje możliwości obejścia problemu wysokich cen poprzez wydruk obrazów na płótnie. Piękne obrazy do salonu, kuchni czy łazienki można w łatwy i niedrogi sposób wymienić, kiedy tylko najdzie nas na to ochota.

Obrazy Canvas

Oprócz tysięcy dostępnych gotowych wzorów i  reprodukcji malarskich perełek, metoda zadrukowania płótna Canvas pozwala w szybki, tani i estetyczny sposób stworzyć własne zdjęcia na płótnie. Nasza strona z obrazami to dziesiątki tysięcy wzorów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno nowoczesne obrazy na płótnie do sypialni jak i modne obrazy do pokoju dziennego. EcoWall24 to pełna inspiracji strona z obrazami, fototapetami i naklejkami na ścianę. Gwarantujemy najwyższej jakości wydruk obrazów na płótnie.

Płótno typu Canvas

to wysokiej jakości materiał wykorzystywany jako podstawa do druku obrazów. Skutecznie zastępuje powszechnie wykorzystane płótno malarskie. Canvasy, czyli obrazy na płótnie Canvas, wykonujemy przy użyciu nowoczesnych maszyn i druku lateksowego. W związku z tym obrazy Canvas są nie tylko wyjątkowo estetyczne, ale i trwałe. Szeroki wybór wzorów, który oferujemy oraz możliwość druku własnego zdjęcia sprawia, że obrazy drukowane na płótnie Canvas cieszą się w naszym sklepie dużą popularnością. Canvasy to nowoczesne obrazy na płótnie, które podniosą estetykę każdego pomieszczenia.

Zapisz się do naszego newslettera