Promocja -52% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Obrazy na płótnie Gdańsk

Obrazy na płótnie z motywem nawiązującym do konkretnego miasta to doskonały sposób na udekorowanie własnego mieszkania i podkreślenie roli, jaką dane miejsce odgrywa w naszym życiu. Sprawdzą się też świetnie w instytucjach miejskich czy lokalnych firmach, stanowiąc spójne dopełnienie aranżacji. Obrazy na płótnie z Gdańskiem to idealny wybór dla wszystkich miłośników tego wyjątkowego miasta.

Obrazy na płótnie Gdańsk - dla wszystkich kochających to miasto

Obrazy płócienne to elegancki i ponadczasowy sposób na atrakcyjną aranżację wnętrz. Dostępne w naszym sklepie Ecowall24 obrazy nadrukowywane na płótno stanowią atrakcyjną cenowo alternatywę dla tradycyjnych, malowanych dzieł. Dzięki temu pozostają dostępne dla szerokiego grona odbiorców, upiększając domy i mieszkania urządzone w różnym stylu.

Każdy miłośnik Gdańska z pewnością chciałby zawiesić w salonie czy pokoju dziennym piękną panoramę tego miasta lub artystyczne ujęcie z widokiem na jeden z najważniejszych zabytków. To rozwiązanie spodoba się zarówno mieszkańcom Gdańska, jak i gościom, którym to miejsce wyjątkowo zapadło w pamięć.

1 2 3 ... 13

Obrazy z Gdańskiem dla biznesu i instytucji miejskich

Obrazy z Gdańskiem to element dekoracyjny, którego nie może zabraknąć w różnego rodzaju instytucjach miejskich. Doskonale wpisują się w strategię budowania tożsamości miasta, przyciągając wzrok osób odwiedzających urząd czy inną placówkę. Rozległe panoramy, zadziwiające zdjęcia z lotu ptaka czy detale zabytkowych kamienic prezentują się idealnie w przestrzeni biurowej, jednocześnie stanowiąc element promocji miasta. Znajdziesz u nas obrazy z najważniejszymi zabytkami jak słynny Żuraw Gdański, Fontanna Neptuna czy Bazylika Mariacka, ale też mniej znane uliczki lub inspirujący widok na miasto od strony rzeki.

Piękne obrazy przedstawiające Gdańsk sprawdzą się także w przypadku lokalnego biznesu. Podkreślenie sentymentu do miasta, w którym prowadzi się działalność, sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku. Obrazy na płótnie z Gdańskiem są jednocześnie atrakcyjnym elementem wystroju, nadającym charakter pomieszczeniu.

Różnorodne obrazy na płótnie

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką gamę różnych przedstawień Gdańska. Znajdziesz wśród nich klasyczne ujęcia, skupiające się na zabytkach i panoramie miasta, jak też nowoczesne grafiki, subtelne akwarele czy czarno-białe rysunki. W klasycznych przestrzeniach najlepiej sprawdzą się tradycyjne obrazy, o statycznym charakterze. W nowoczesnych wnętrzach dobrze prezentować się będą przedstawienia dynamiczne, kładące akcent na szybki rozwój i innowacyjność miasta.

Spersonalizuj swój obraz płócienny

Nasza firma stawia na partnerską relację z klientem i indywidualne podejście do każdego projektu. Dlatego decydując się na konkretny obraz, możesz wybierać spośród wielu wymiarów i dowolnie go wykadrować. Zdecyduj się na kadr jednoczęściowy, dwuczęściowy lub tryptyk, dobierz swój wymarzony efekt, zadecyduj o zastosowaniu lub nie obrotu i odbicia. Zadrukowane płótno jest naciągnięte na sosnową ramę wewnętrzną, a w zestawie znajdują się dodatkowo gwoździe oraz zawieszka.

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu