Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Plakaty Smog

Smog to stosunkowo nowy i dość nietypowy motyw, nabierający jednak współcześnie szczególnego znaczenia. Plakaty o smogu to propozycja dla osób, którym ochrona środowiska naturalnego jest szczególnie bliska, a także dla biznesu, aktywistów, ruchów miejskich czy instytucji związanych z ekologią i walką z zanieczyszczeniami. Tego typu plakaty sprawdzą się też doskonale w placówkach edukacyjnych, mających za cel uświadamianie społeczeństwu skali zagrożenia.

Plakaty o smogu dla zwolenników stylu eko

Dla wielu osób plakaty o smogu mogą być dosyć kontrowersyjną dekoracją, jednak dla tych szczególnie zaangażowanych w ruch eko będą stanowić spójne i adekwatne dopełnienie aranżacji przestrzeni. Jeśli idea walki ze smogiem oraz innymi zanieczyszczeniami jest Ci bliska, sprawdź dostępne w naszym sklepie Ecowall24 nowoczesne plakaty.

Zdjęcia przedstawiające ludzi w maseczkach ochronnych, emisję toksycznych substancji do atmosfery, czy też ogromne korki samochodowe to tylko niewielka część naszej kolekcji. Znajdziesz także plakaty pokazujące spowite mgłą i smogiem New Delhi, Los Angeles czy ledwo widoczny Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Taki rodzaj dekoracji na pewno przyciąga uwagę, skłania do refleksji i motywuje do zmiany nawyków oraz walki o lepszą przyszłość. Plakaty nawiązujące do tematyki smogu z pewnością przypadną do gustu wielu nastolatkom, które z chęcią angażują się w działania proekologiczne.

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Plakaty o smogu dla aktywistów i ruchów miejskich

Działasz aktywnie na rzecz ochrony środowiska naturalnego? Leży Ci na sercu dobro naszej planety, a zmiany klimatu napawają Cię niepokojem? Plakaty o smogu to ważne narzędzie dla wszystkich aktywistów czy osób działających w ruchach miejskich i poszukujących skutecznych sposób oddziaływania na społeczeństwo. Ważnym etapem w walce o ograniczenie emisji toksycznych substancji do atmosfery jest uświadomienie innym skali problemu.

Plakaty o smogu zamieszczone w przestrzeni biurowej, siedzibie organizacji, a także we współpracujących z nią lokalach gastronomicznych, handlowych czy usługowych, to prosty sposób na pokazanie społeczeństwu zagrożeń związanych ze smogiem.

Plakaty o tematyce ekologicznej w placówkach edukacyjnych

W walce ze smogiem kluczowym elementem jest edukacja. Pokazywanie ludziom od najmłodszych lat ich życia, jakie szkody wyrządzić może brak dbałości o środowisko naturalne, skutecznie buduje postawy proekologiczne i kształtuje przyszłe pokolenia.

Plakaty nawiązujące do tematyki smogu sprawdzą się doskonale w różnego rodzaju placówkach edukacyjnych, takich jak szkoły, przedszkola, uczelnie czy miejsca prowadzenia zajęć dodatkowych. Dymiące kominy, rury wydechowe samochodów, abstrakcyjne ujęcia i nowoczesne obrazy 3D - oto skuteczne narzędzie do walki o czyste powietrze!

Plakaty o smogu w wersji futurystycznej

Przygotowaliśmy także futurystyczne plakaty, nawiązujące do apokaliptycznej wersji przyszłości. Zrujnowane miasta, zamieszki i demonstracje, opustoszałe ulice i unosząca się nad nimi mgła… Wizja klęski żywiołowej może stanowić skuteczną motywację do podjęcia działań proekologicznych, a dla wielbicieli fantasy czy filmów katastroficznych stanowić będzie piękną dekorację w mrocznym stylu.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.7 /5.0

Na podstawie: 07 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu