Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Akwarele

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Takie dekoracje to coś więcej niż fototapety. To piękne, nowoczesne dzieła sztuki, które z wdziękiem ozdobią każdy salon, sypialnię, nawet kuchnię. Stylowe i pełne charakteru, zachwycają swoim charakterem i urokiem, których nie sposób podważyć. Akwarelowe fototapety to doskonały sposób na to, aby z gustem i smakiem zagospodarować pustą ścianę. Wyglądają, jakby świeżo wyszły spod pędzla artysty, mają w sobie lekkość i naturalność, a ich dynamika diametralnie zmieni charakter wnętrza. Nie ma nic lepszego niż obcowanie ze sztuką, a właśnie takie wrażenia zapewnią fototapety w akwarelach.

Nowoczesność i elegancja

Ich abstrakcyjny charakter doskonale dopasuje się do każdej nowoczesnej aranżacji. Nasycone, świeże kolory ożywią wnętrze, wnosząc do niego – w zależności od palety barw – naturalność i lekkość lub też nutę tajemnicy i namiętności.

Zróżnicowanie wśród fototapet akwarelowych jest ogromne, dlatego też każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Wyjątkowo ciekawie wyglądają dekoracje, na których obraz nie wypełnia całej powierzchni. Piękne akwarelowe liście na fototapecie wyglądają nieco mistycznie, a przede wszystkim niezwykle elegancko. Z kolei feeria barw, która zlewa się w całość na kolorowej fototapecie, każdego wprawi w pozytywny nastrój.

Sama paleta barw również zasługuję na uwagę. Choć akwarele kojarzą się z lekkością, pastelami, delikatnymi kolorami o niskim nasyceniu, to jednak bez problemu znajdą się też takie fototapety akwarele, które urzekają swoją intensywnością, mienią się wieloma stopniami kolorów, przez co wyglądają oryginalnie i stanowczo. Jak widać – może być na wskroś nowocześnie i ekstrawagancko, z nutą szaleństwa, jak i elegancko, w romantycznym, delikatnym stylu.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.0 /5.0

Na podstawie: 30 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu