Promocja -52% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety akwarelowe

Takie dekoracje to coś więcej niż fototapety. To piękne, nowoczesne dzieła sztuki, które z wdziękiem ozdobią każdy salon, sypialnię, nawet kuchnię. Stylowe i pełne charakteru, zachwycają swoim charakterem i urokiem, których nie sposób podważyć. Akwarelowe fototapety to doskonały sposób na to, aby z gustem i smakiem zagospodarować pustą ścianę. Wyglądają, jakby świeżo wyszły spod pędzla artysty, mają w sobie lekkość i naturalność, a ich dynamika diametralnie zmieni charakter wnętrza. Nie ma nic lepszego niż obcowanie ze sztuką, a właśnie takie wrażenia zapewnią fototapety w akwarelach.

Nowoczesność i elegancja

Ich abstrakcyjny charakter doskonale dopasuje się do każdej nowoczesnej aranżacji. Nasycone, świeże kolory ożywią wnętrze, wnosząc do niego – w zależności od palety barw – naturalność i lekkość lub też nutę tajemnicy i namiętności.

Zróżnicowanie wśród fototapet akwarelowych jest ogromne, dlatego też każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Wyjątkowo ciekawie wyglądają dekoracje, na których obraz nie wypełnia całej powierzchni. Piękne akwarelowe liście na fototapecie wyglądają nieco mistycznie, a przede wszystkim niezwykle elegancko. Z kolei feeria barw, która zlewa się w całość na kolorowej fototapecie każdego wprawi w pozytywny nastrój.

Sama paleta barw również zasługuję na uwagę. Choć akwarele kojarzą się z lekkością, pastelami, delikatnymi kolorami o niskim nasyceniu, to jednak bez problemu znajdą się też takie fototapety akwarele, które urzekają swoją intensywnością, mienią się wieloma stopniami kolorów, przez co wyglądają oryginalnie i stanowczo. Jak widać – może być na wskroś nowocześnie i ekstrawagancko, z nutą szaleństwa, jak i elegancko, w romantycznym, delikatnym stylu.

1 2 3 ... 13

Akwarelowe fototapety do każdego wnętrza

Jeśli chodzi o motywy, jakie królują wśród akwarelowych fototapet, to zdecydowanie przeważają abstrakcje, wielobarwne lub też monochromatyczne instalacje, ale nie brakuje także inspiracji naturą, wzorów roślinnych, modnych liści i wspaniałych kwiatów.

Dzięki tym ozdobom w wyjątkowy sposób można zagospodarować ścianę zarówno w dziecięcym pokoju, wybierając motywy zwierzęce lub inne dedykowane najmłodszym, jak i ścianę w sypialni, wprowadzając do niej romantyczne kwiaty, czy nawet w łazience, wykorzystując fototapety o wyraźnie morskich inspiracjach. Każda z nich ma inny charakter, ale bez wątpienia wszystkie będą piękne, dodadzą wnętrzu nowej wartości i zwrócą uwagę każdego, kto nie jest obojętny na piękno.

Stylowe i modne fototapety akwarele

Wysoka jakość, doskonałe wykonanie, przywiązanie do detali i piękne operowanie kolorem sprawia, że te dekoracje to doskonałe rozwiązanie do wnętrza, któremu chce się nadać modny, stylowy charakter. Z powodzeniem zastąpią obrazy, wypełnią też przestrzeń, którą nie sposób zagospodarować meblami. Ożywią, unowocześnią, a przede wszystkim wniosą do wnętrza nową jakość. Fototapety z akwarelami to prawdziwa gratka dla miłośników sztuki, osób, które nie chcą się ograniczać tematycznie, ale oczekują dekoracji, która będzie robiła wielkie wrażenie.

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu