Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Schody 3D

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Poszukiwanie sprytnych sposobów na optyczne powiększenie przestrzeni towarzyszy nie tylko właścicielom małych mieszkań. Dzięki doskonale dopasowanym elementom uzyskany efekt zachwyca, a trójwymiarowość faktycznie jest dostrzegalna. Prostym i tanim sposobem na aranżację z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań jest montaż fototapety schody 3D. Dekoracyjny element w połączeniu z nietuzinkową stylistyką to idealne rozwiązanie na urządzenie niemal każdego pomieszczenia niezależnie od stylu, w jakim zostało zaaranżowane. W naszej ofercie przygotowaliśmy mnóstwo propozycji wykorzystujących ponadczasowy motyw schodów. Modernistyczne budowle, antyczne konstrukcje i wiele innych, ciekawych sposobów, aby wprowadzić fototapetę do swojego wnętrza.

Stylowe fototapety schody 3D

Pełnowymiarowe fototapety schody 3D przedstawiają nietuzinkowy motyw z różnej perspektywy. Okazałe budowle i minimalistyczne konstrukcje idealnie zachowują proporcje architektoniczne, które mają wpływ na optyczne powiększenie przestrzeni. Element dekoracyjny jest chętnie wybierany z uwagi na niepowtarzalny urok oraz efekt tajemniczości. Dodatkowo atutem jest niepowtarzalna estetyka i ciekawy design przedstawionych schodów w towarzystwie nietuzinkowych ornamentów.

Fototapeta schody 3D to rozwiązanie funkcjonalne, które perfekcyjnie podkreśli ponadczasowy charakter aranżacji salonu oraz okaże się wyrazistym akcentem nowoczesnego biura. Motyw świetnie eksponuje estetyczne wykończenie i przykuwa uwagę szykownym detalami. Dostępne w naszej ofercie fototapety doskonale wpasują się w niemal każdą aranżację.

Prosty montaż i wytrzymałość fototapet schody 3D

Atutem fototapet schody 3D jest optyczne powiększenie przestrzeni. Sufit wydaje się nieco wyższy, a uwydatniona głębia obrazu idealnie odwzorowuje perspektywę trójwymiarowości. Za wyborem stylowych fototapet przemawia również argument łatwego montażu. Dostępne w naszej ofercie materiały z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.7 /5.0

Na podstawie: 87 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu