Promocja -48% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Niebo

25 50 75 100
1 2 3 ... 13

Błękitne, zachmurzone czy siódme – każde niebo jest piękne i można na nie patrzeć godzinami! Wiele razy mówi się o tym, że jest się w niebie, czuje się jak w niebie, przychyla komuś nieba. Dzięki fototapetom z niebem to wcale nie muszą być przenośnie! Odpowiednio dobrana dekoracja sprawi, że we wnętrzu zapanuje iście niebiańska atmosfera.

Oprócz błękitnego nieba…

… niczego więcej do szczęścia nie potrzeba! Fototapety z motywem nieba urzekają swoim pięknem, wielowymiarowością kolorów i stylów. Każda dekoracja to inna interpretacja nieba. Błękit i biel wydają się oczywiste, ale wyraźnie widać, że nie wszystkie chmury są takie same. Burzowe niebo, na którym przenikają się szarości, granaty i fiolety, buduje tajemniczy, mistyczny klimat, z kolei nocą niebo zasnuwa ciemność, a migocące gwiazdy aż proszą, by wysyłać do nich marzenia… Każda z fototapet będzie inna, ale wszystkie będą równie piękne!

Poza naturalnymi ujęciami nie brakuje także nieco bardziej abstrakcyjnych, wolnych interpretacji. Fototapety z niebem wcale nie muszą przedstawiać nieba, ale również jego wyobrażenie. Przenikające się blaski i cienie w różnych tonacjach kolorystycznych, motywy nieco bajkowe, rysunkowe, puszyste, symetryczne chmury czy osobliwe fale kolorów – punktów widzenia jest wiele, a fototapety niebo przedstawiają je w wyjątkowo ciekawy sposób.

Piękne fototapety niebo do sypialni i pokoju dziecięcego

Niezależnie od tego, które oblicze nieba się wybierze – będzie ono idealną dekoracją do sypialni. Fototapeta z niebem, szczególnie w tym spokojnym, klasycznym wydaniu, będzie sprzyjała wypoczynkowi i relaksowi. Sen pod gołym niebem? Brzmi bajecznie! Z kolei pochmurne lub nocne niebo stworzy już nieco bardziej tajemniczy i zmysłowy klimat, co również idealnie pasuje do sypialni – z pewnością stanie się przyjemna, taka, z której nie będzie się chciało wychodzić.

Błękitnobiałe niebo w dziecięcym pokoju wprowadzi do niego spokój, może być ciekawym kontrastem dla kącika pełnego kolorowych zabawek i wydzielać specjalną strefę do wyciszania i odpoczynku. To także bardzo uniwersalny motyw, idealny zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki, dla najmłodszych i nieco starszych, dlatego stanowi doskonałą, ponadczasową dekorację.

Salon i jadalnia to również ciekawe miejsca dla fototapet z niebem. Motyw ten doskonale sprawdzi się na ścianie z kinem domowym, nie będzie wywoływał rozkojarzenia ani męczył wzroku, a wręcz przeciwnie – po dynamicznych obrazach miło będzie spojrzeć na coś statycznego, lekkiego, w subtelnych kolorach. W jadalni doskonale sprawdzi się jako wąski dekor czy też duży obraz – doda jej świeżości i uprzyjemni każdą rodzinną chwilę.

Modne dekoracje z motywem nieba

Niebo to bardzo uniwersalny i ponadczasowy temat. Trudno powiedzieć, żeby się nudził, nigdy też nie wyjdzie z mody, szczególnie kiedy wybór jest tak duży i zróżnicowany. Można z nim powiązać wiele emocji i interpretować na mnóstwo sposobów, dlatego też fototapety z motywem nieba sprawdzą się w niemal każdej aranżacji, dodając jej uroku.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.0 /5.0

Na podstawie: 50 opinii

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu