Promocja -52% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Obrazy na płótnie Kraków

Jesteś zakochany w Krakowie? Dla wszystkich miłośników tego magicznego miasta obraz płócienny przedstawiający jego panoramę czy najważniejsze zabytki stanowić będzie doskonałą dekorację wnętrza. Eleganckie obrazy z Krakowem sprawdzą się także w instytucjach miejskich, lokalnych restauracjach i punktach usługowych - pozwalają promować miasto, jednocześnie tworząc atrakcyjną ozdobę każdego pomieszczenia.

Obrazy na płótnie Kraków - pokaż innym, co kochasz!

Aranżując mieszkanie, warto udekorować je w taki sposób, by podkreślało Twoje pasje i osobowość. Wspaniała panorama Krakowa to prawdziwy skarb dla każdego, komu bliskie jest to miasto o niepowtarzalnym charakterze. Do wyboru masz obrazy na płótnie z Krakowem przedstawiające najbardziej znane zabytki np. Bazylikę Mariacką, Zamek Królewski na Wawelu czy Sukiennice, ale też zachwycające panoramy, zdjęcia z lotu ptaka czy urocze detale z parku lub porośniętych bluszczem murów. Na naszych obrazach znajdziesz także wysokiej jakości nadruki ze słynnymi krakowskimi gołębiami, pełne dynamizmu zdjęcia ludzi na tle krakowskich zabytków czy nastrojowe fotografie wykonane nocą.

1 2 3 ... 13

Tradycyjne przedstawienia Krakowa do klasycznych wnętrz

We wnętrzach urządzonych w klasycznym stylu doskonale prezentują się tradycyjne ujęcia Krakowa. Elegancki nadruk na płótnie dobrze wpisuje się w tę konwencję, stanowiąc efektowną i atrakcyjną cenowo alternatywę dla malowanych obrazów. Piękne, artystyczne zdjęcia historycznych miejsc w Krakowie, majestatycznego Wawelu czy rozświetlonego światłem słonecznym Rynku Głównego to prawdziwa perełka każdego krakowskiego (i nie tylko!) mieszkania.

W naszej firmie Ecowall24 stawiamy na najwyższą jakość wykonania. Korzystamy z innowacyjnego parku maszynowego, dzięki czemu możemy zagwarantować efektowny i ekologiczny nadruk.

Nowoczesne obrazyz panoramą Krakowa

Obrazy na płótnie doskonale pasować będą także do wnętrz w stylu nowoczesnym. Tradycyjne przedstawienia zabytków stanowić mogą interesujący kontrast z minimalistycznym wystrojem. Jeśli szukasz propozycji harmonijnie komponujących się z takim stylem, postaw na proste w formie grafiki czy przedstawienia ikonicznych dla Krakowa postaci np. Lajkonika. Warto postawić też na obrazy z dynamicznym nadrukiem, przedstawiającym np. gołębie w locie czy ruchliwe ulice po zmroku, migające tysiącami malowniczych świateł. Takie obrazy podkreślają nowoczesny charakter miasta i wyglądają doskonale w lofcie, biurze bądź surowej, jednolitej przestrzeni.

Obrazy promujące miasto dla biznesu i instytucji miejskich

Obrazy przedstawiające Kraków to ekskluzywny element wystroju, którego nie może zabraknąć w instytucjach miejskich, a także lokalnych restauracjach, kawiarniach, hotelach czy placówkach edukacyjnych. To świetny sposób na promowanie miasta wśród mieszkańców i turystów, budowanie spójności regionu i tożsamości.

W tym celu możesz wykorzystać zarówno tradycyjne obrazy przedstawiające zabytki, jak i dynamiczne zdjęcia lub proste grafiki. Dopasuj styl obrazu do charakteru aranżowanego wnętrza.

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu